[ InterMilanSerbia @ 08.12.2014. 04:19 ] @
Planirao sam dogodine da upisem MTVU (megatrend online),ali sam dobio informaciju da se kolokvijumi polazu u prostorijama fakulteta.Informaciju sam dobio kao odgovor na pitanje koje sam postavio na sajtu.U odgovoru se kaze da od predmeta do predmeta zavisi nacin polaganja i broj kolokvijuma.Zanima me da li se na MTVU kolokvijumi mogu pripojiti ispitu da se polazu uz ispit da ne bih morao iz Budve da prelazim 650km za svaki kolokvijum.Ako pretpostavimo da se kolokvijumi mogu pridruziti ispitu(izbeci odlasasci u BG za polaganje kolokvijuma) kako se onda uopste na MTVU dolazi do uslova,broja neophodnih bodova za izlazak na ispit(pretpostavljam da rade po Bolonji).
Ako se pak kolokvijumi na MTVU ne mogu pridruziti ispitu ili polagati online(kako sam negde na netu procitao srpski zakon to ne dozvoljava) koliko ih onda ima npr. u prvoj godini.Da li je prosek jedan kolokvijum po ispitu,dva ili zavisi od ispita.Pre svega me zanima ukupan broj.Pored eventualnih dolazaka za polaganje kolokvijuma da li studiranje na MTVU zahteva jos neke dolaske(nem. pojma npr. za seminarske...)?
Kako se kolokvijumi polazu na drugim fakultetima cija nastava se izvodi online.Konkretno me zanima Singidunum tj. broj kolokvijuma u koji se polazu na faxu.
Sve u svemu pitanja se svode na jedno glavno pitanje:
Koje online studije u Srbiji zahtevaju manje dolazaka na fax za potrebe polaganja kolokvijuma i druge vanispitne potrebe(Megatrend ili Singidunum).
Nadam se da ću dobiti pravu informaciju od nekoga ko zna ili ko već studira na daljinu na ovim fakultetima.Mora da ima i ovde neko sa MTVU-a...Hvala unapred.Pozzzzzz