[ jesus alejandro @ 08.12.2014. 11:12 ] @
Da li je neko imao prilike da koristi SPA ERP, kjigovodstveni program za Linux. Meni je konkretno potreban za vođenje kupaca, magacina i fakturisanje, ostalo radi knjigovođa. Da li je program stabilan i da li je prilagođen našim propisima. Takođe, dobrodošla je svaka preporuka za ovo što mi treba, bilo za Linux ili Windows (bitno mi je da je cena prihvatljiva, red veličine desetak evra mesečno).
[ Miroslav Jeftić @ 08.12.2014. 11:18 ] @
Jesi gledao PSIT MPP? Doduše mislim da je samo za Windows.
[ krle_zr @ 09.12.2014. 07:19 ] @
Citat:
jesus alejandro:
Da li je neko imao prilike da koristi SPA ERP, kjigovodstveni program za Linux. Meni je konkretno potreban za vođenje kupaca, magacina i fakturisanje, ostalo radi knjigovođa. Da li je program stabilan i da li je prilagođen našim propisima. Takođe, dobrodošla je svaka preporuka za ovo što mi treba, bilo za Linux ili Windows (bitno mi je da je cena prihvatljiva, red veličine desetak evra mesečno).


Da li si ga testirao, ja sam skinuo i pokušavam da se ulogujem sa restart/restart (po uputstvu) ali ne prolazi, vidim da je otvoren korisnik test ali i tu ne mogu da se ulogujem.
[ jesus alejandro @ 09.12.2014. 07:37 ] @
Skinuo sam sinoć windows verziju da probam, pošto je win računar bio pored mene :) Radi logovanje i sam program, ali na prvu loptu (bez uputstva) ne mogu da se snađem, mada nisam nešto mnogo ni čačkao.
[ krle_zr @ 10.12.2014. 06:12 ] @
Koje kredencijale si koristio?

Ja sam instalirao FB 2.5.0, imam javu 1.6, medjutim kada pokrenem starter . e x e izbaci mi samo splash screen sa oznakom autorizacija i samo stoji tako. Desnim klikom na splash dobijam konteksni meni i biram Restart, tada dobijam login formu, sa test userom. Vidim da se ti korisnici definisu u login.properties.

Da li je potrebno da se kod njih prijavim ili slicno?
[ jesus alejandro @ 10.12.2014. 20:48 ] @
Proveriću sutra koja je verzija jave instalirana. Meni je ipak previše komplikovano za ovo što mi treba, vođenje magacina, kupaca i fakturisanje. Skinuo sam Hard office Racun, probao kako radi, za 10e godišnje završava mi sve potrebe, a u to se i redovno ažurira. Ranije sam koristio LEAP, ali je autor prestao da ga razvija, a hoću da koristim program koji ima podršku u slučaju da ima nekih zakonskih izmena.