[ onlymnml @ 08.12.2014. 15:38 ] @
Pozdrav ljudi,

Imam problem sa reprodukcijom zvuka u Pro tools-u (10). U odredjenim intervalima zvuk se distorzira, pucketa, izoblici na minut ili dva i vrati se u normalu. I tako na svakih 5 minuta otprilike. Menjao sam buffer size, nikakvo restartovanje, vracanje na default podesavanja nije pomoglo. Btw koristim integrisanu zvucnu kartu i WIN 7.

Jel imao neko slicnih problema?

Hvala!
[ Filip_ @ 10.12.2014. 16:23 ] @
Integrisana zvucna kartica i ProTools su u startu nespojiva kombinacija...

Vrlo verovatno je do "integruse" i njenih drajvera...

Predpostavljam da koristis "narodnu" verziju ProTools-a...onda moze biti i do loseg crack-a.
[ onlymnml @ 12.12.2014. 19:19 ] @
Jesam koristio integrusu i crack. Ali sad se pretvorilo u jos veci problem. Kupio sam Focusrite Scarlett Solo USB zvucnu i pucketa mi zvuk, ne znam kako to da resim. Na drugim kompovima radi, izgleda da samo na mom ne radi. Neki specifican problem. Kontaktirao sam i podrsku njihovu, ne mogu da rese problem u principu...
[ Filip_ @ 12.01.2015. 23:38 ] @
Citat:
onlymnml: Jesam koristio integrusu i crack. Ali sad se pretvorilo u jos veci problem. Kupio sam Focusrite Scarlett Solo USB zvucnu i pucketa mi zvuk, ne znam kako to da resim. Na drugim kompovima radi, izgleda da samo na mom ne radi. Neki specifican problem. Kontaktirao sam i podrsku njihovu, ne mogu da rese problem u principu...


Moras biti malo precizniji jbg, slabo gledam u pasulj :). Kada ti pucketa zvuk (slusanje preko player-a, u nekom Daw-u, da li start up melodija u Windows-u prilikom podizanja sistema isto pucketa, koja su ti podesavanja buffer-a, da li si ugasio/disable-ovao integrisanu karticu u BIOS-u, koje drajvere koristis 32 ili 64 bit-ne...)?