[ sanjence @ 13.12.2014. 17:52 ] @
Posedujem telefon Lenovo A516, i kada hoću da napravim grupu kontakata, telefon mi nudi samo neke kontakte ali ne sve. Pokazuje mi opciju:"samo telefon nije sinhronizovan" i vidim da je tu problem ali mi ne polazi za rukom da to rešim, odnosno da sinhronizujem telefon. U ufabričkom uputstvu niša nema u vezi ovoga a inisam ništa našla ni na internetu. Potrebna pomoć!
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 13.12.2014. 17:58 ] @
Da li je telefon sinkronizovan sa Googleom? U Settings - Accounts ima gmail adresa i kad se uđe u nju (taj nalog) može se birati šta se sve sinhronizuje, uključujući i kontakte.
Proveriti da li piše da su i kada poslednji put sinhronizovani.
[ dejanet @ 13.12.2014. 18:36 ] @
BTW sa Android 5.0 lollipop update-om, nestale su grupe u kontakt listi. Meni licno su te grupe dosta znacile za brze nalazenje broja.

Kuknjava i pracenje sta se desava po ovom pitanju:
https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=79803
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 13.12.2014. 18:46 ] @
Ja zbog Xposeda još nisam na 5.0, pa ne znam za ovo, ali predlog je da se proba neki drugi dialer možda? RocketDial ima podršku za grupe, moguće će da će te grupe opstati na 5.0, jer postoje i na webu.
[ S A J A @ 14.12.2014. 10:13 ] @
Citat:
dejanet:
BTW sa Android 5.0 lollipop update-om, nestale su grupe u kontakt listi. Meni licno su te grupe dosta znacile za brze nalazenje broja.


Tako je to kad hoćete da prvi pređete na novi softver. Sada je zbog hiperprodukcije sve novo prilično bagovito, bolje je malo sačekati. Mogu misliti kakav će da bude Win10 ako na 8-ici još nisu sve utegli.