[ robertrad @ 06.01.2015. 17:31 ] @
Postovani desava mi se sa ovim wifi usb adapterom to da svaki dan jednom se samo od sebe iskljuci na nekih pola sata pa se ukljuci.Nosio sam ga na reklamaciju i kazu da je on uredu.E sad dali mu smeta grid antena od 16db ili usb portovi na racunaru nesto nevaljaju???
[ neca @ 06.01.2015. 17:50 ] @
Vezuješ na prednje ili zadnje USB-ove? Da li koristiš kabl ili vezuješ direktno?
Hoće to od napajanja lošeg da se dešava...
[ robertrad @ 06.01.2015. 21:08 ] @
Da koristim njegov usb kabel sto sam dobio uz njega.Probao sam sve usb portove i isto se desava.i jos sam dosao do zakljucka da mozda je to do linuxa posto sam probao sa windows-om i radi kako treba.Dali to mozda,jer sam citao na nekim forumima da novi drajveri imaju problem pa da u linuxu pri update sistema ne povuce nov drajver pa zbog toga on tako zeza?Moguce da je i napajanje lose ali nesvatam novo napajanje nema ni dva meseca kako sam kupio napajanje.
[ robertrad @ 16.01.2015. 10:05 ] @
Sta bi moglo biti da se on iskljucuje? I kako bi moglo da se sredi ovaj problem.
[ somethin9 @ 16.01.2015. 12:11 ] @
Instaliraj najnovije drajvere (10.0.0.28), isključi power save opcije i priključi wifi karticu na usb koji se nalazi na zadnjem delu računara (direktno na matičnu).
[ robertrad @ 17.01.2015. 21:01 ] @
Tako mi sad stoji sve je isto i dalje se iskljucuje.Stvarno nista ne razumem.