[ Aleksandar1987 @ 16.01.2015. 08:44 ] @
Napravio sam jedan mali sajt na brzaka... Interesuju me vasi komentari po pitanju istog. Hvala unapred!

http://neobavezno.com/
[ madcama @ 16.01.2015. 10:28 ] @
Trepćuće dugme "Dodaj razlog" je vrlo iritantno baš zato što trepće.
[ Aleksandar1987 @ 16.01.2015. 22:29 ] @
Izbaceno....cekam kritike :)
[ Turmen @ 14.02.2015. 10:35 ] @
Sajt kao sajt je OK, ali mi se tematika ne svidja, jer mi je muka "jao zelim da odem odavde" kukanja.. Jesu ovde i starlete i krimosi uzor, jesu politicari ovakvi, sportisti onakvi, drzavne insistucije onakve, ali svi kukaju a niko ne radi nista da doprinese ovoj drzavi bar na banalan nacin (pocisti travnjak ispred zgrade, udomi ili nahrani napustenu zivotinju, okreci zgradu u komsiluku ili slicno)..svaki gradjanin ove zemlje, medju njima sam i ja, delom snosi odgovornost za situaciju u ovoj zemlji.

Izvinjavam se na skretanju sa teme, ako se prica o dizjanu sajta, lep je sajtic, fukcionalan je, nema bagova, sad rekao sam koju o tematici, nadam se da mi niko nece zameriti :)
[ Turmen @ 14.02.2015. 10:39 ] @
Sajt kao sajt je OK, funkcinalan, pregledan, sasvim korektno odradjen, ali mi se tematika ne svidja, no, to je vec mozda tema za neki drugi deo foruma :)
[ N.M. @ 14.02.2015. 15:48 ] @
Moraš malo da povedeš računa oko sigurnosti svaki put kada sam promenio user agent mogao sam da glasam ponovo.