[ smsoft @ 18.01.2015. 18:27 ] @
Imam postpaid broj i do sada nikada nisam imao problem sa mrezom. Medjutim danas pokusam nazvati drugi broj, a telefon jednostavno javi da je poziv zavrsen, a kad sam pokusao sebe nazvati sa fiksnog broja kaze da je korisnik nedostupan, a na mob istog trena stize poruka da sam imao propusten poziv. Tada mogu zvati i sve bude u redu, a mogu i primiti poziv. Medjutim nakon par minuta kad probam ponovo, javlja se isti problem. da li da sumnjam i u telefon ili da prijavim kvar na mrezi (na koji broj?)
[ Dexic @ 18.01.2015. 18:37 ] @
Problem signala verovatno, meni se poenkad desi isto tako kad zovem druge.
[ Hackman @ 18.01.2015. 22:26 ] @
I ja sam imao danas sličan problem, plus što mi poruke koje pošaljem jako
kasne, tačnije izveštaj mi stigne da je poruka poslata posle sat dva. Mora
da je nešto do Lelekoma.
[ Hackman @ 18.01.2015. 22:35 ] @
Eh da imam jedan konstantan problem, pa ako neko zna odgovor Često mi kaže
kad pošaljem poruku da ne može poslati i da će se poslati kad usluga bude
dostupna, a pošalje poruku bez problema. zna li ko šta nije u redu? Ovo
možda nije nikakav problem ali me iritira. U pitanju je Samsung kor 2.
Hvala.
[ smsoft @ 19.01.2015. 14:04 ] @
Citat:
smsoft:
Imam postpaid broj i do sada nikada nisam imao problem sa mrezom. Medjutim danas pokusam nazvati drugi broj, a telefon jednostavno javi da je poziv zavrsen, a kad sam pokusao sebe nazvati sa fiksnog broja kaze da je korisnik nedostupan, a na mob istog trena stize poruka da sam imao propusten poziv. Tada mogu zvati i sve bude u redu, a mogu i primiti poziv. Medjutim nakon par minuta kad probam ponovo, javlja se isti problem. da li da sumnjam i u telefon ili da prijavim kvar na mrezi (na koji broj?)


Danas radi normalno. barem za sada...