[ ||NeX|| @ 22.12.2001. 23:18 ] @
Pravimo nešto kao Balkan portal. Trebaju nam još masteri za auta, film i horoskop. Ko želi upast nek' se javi na mail. I to brzo. Za dizajn se ne morate brinuti samo pisati tekstove na te teme, ali kvalitetne i to redoovno. Svi koji su zainteresovani znaju put.
[ Trunks @ 22.12.2001. 23:45 ] @
Web devoplment?
IT Jobs!
[ Ni ten ichi ryu @ 23.12.2001. 13:34 ] @
Citat:
Trunks:
Web devoplment?
IT Jobs!


masteri za auta, film i horoskop <----IT Jobs?
[ WiseDog @ 25.12.2001. 22:18 ] @
hehe,znaci zabranjujete kreativnost,daj meni da ti pisem o borbi protiv droge,pa ajd i da prihvatim,daj molim te,kakve su to teme,film,horoskop - pa to za curice...............

i daj da saradnici nesto sami radi....dizajn........

pozdrav
[ ||NeX|| @ 26.12.2001. 12:50 ] @
Ma ne, ne zabranjujemo kreativnost. A što se tiće tvoje teme može. Napravi eto dizajn i popuni sa sadržajem, ako zadovoljiš imaš svoj dio. Imaš još 11 dana.
[ WiseDog @ 28.12.2001. 11:23 ] @
Citat:
||NeX||:
Ma ne, ne zabranjujemo kreativnost. A što se tiće tvoje teme može. Napravi eto dizajn i popuni sa sadržajem, ako zadovoljiš imaš svoj dio. Imaš još 11 dana.


Aj videcemo sta se moze uraditi,daj da vidim ako ste vec nesto postavili da ne odudaram............
[ ||NeX|| @ 28.12.2001. 16:10 ] @
Nema ništa na netu. Sve se još pravi. Uglavnom smeđa, žuta, bijela i siva boj su tu. Smeša ako podloga, žuta kao slova a bijela i siva ukrasi.
Uvijek na 4 dijela, top, bottom, left i right.Na lijevoj navigacija ili u topu, a na desnoj interaktivnost. Eto, ako ti još nešto treba javi!
[ hodac @ 07.01.2002. 09:49 ] @
Citat:
||NeX||:
Pravimo nešto kao Balkan portal. Trebaju nam još masteri za auta, film i horoskop. Ko želi upast nek' se javi na mail. I to brzo. Za dizajn se ne morate brinuti samo pisati tekstove na te teme, ali kvalitetne i to redoovno. Svi koji su zainteresovani znaju put.



Kada bi ponudio neku drugu temu oki.
[ ||NeX|| @ 07.01.2002. 11:22 ] @
Pa koju bi ti temu, možda i ona može?
[ superzona @ 30.01.2003. 12:49 ] @
Pogledaj http://superzona.tripod.com i ako ti se svidja tema (500 posetioca je bilo posle dva dana) onda se meni javi......
[ drdrksa @ 30.01.2003. 15:32 ] @
Ako mene pitas za dizajn, meni se nimalo ne svidja .....

Gde ide zut txt na pozadinu sa zutim tackicama .......
[ superzona @ 30.01.2003. 16:26 ] @
Pa dobro, sad je i to ispravljeno. Jednostavnije je i brze se ucitava i citljivije je.
[ ||NeX|| @ 31.01.2003. 17:17 ] @
Projekt je bio stao i propao na autima.
Htjeli smo kupo-prodaju auta napraviti na fazon www.autoscout.de, ali nisu imali pare da odrade i izbacili njih. Tako da je sve stalo. Ja sam onda rekao neću ni ja. Tek onda nastade belaj, nisu htjeli platiti ono što sam odradio. Ali samo sam otišao, nisam ni na naplatio. Šta je bilo sa projektom ne znam. Konkretno: sve propalo