[ maliandjel @ 23.01.2015. 19:07 ] @
Imam problem od sinoc tablet blokirao nece da se startuje ni da se puni samo prikazuje pocetni logo "hp" i nista dalje. Par puta sam ga pokusala resetovati ali ono i dalje upali logo "hp" i tu stane bukvalno nista se ne desava.
[ Binary Mind @ 25.01.2015. 02:30 ] @
Kao prvu pomoć, treba da se rasklopi tablet (skinuti poklopac pozadi), da bi se došlo do baterije. Treba da se otkači kablić koji bateriju spaja sa matičnom pločom tableta (prekinuti napajanje matične ploče), i posle isti kablić ponovo spojiti sa matičnom pločom. Zatim tablet testirati da se vidi da li se opisanim postupkom stanje promenilo na bolje. Ako ne znaš da otvoriš tablet, i dođes do baterije, onda ne preostaje ništa drugo nego da odeš do nekog servisa...
[ maliandjel @ 25.01.2015. 20:05 ] @
Skinula sam poklopac otkacila kablic i vratila ga i sklopila tablet i nista se ne desava. Stanje isto... Ne znam gde da ga nosim u servis...
[ Binary Mind @ 26.01.2015. 19:20 ] @
Ako nisi odnela još u servis, moglo bi da pomogne resetovanje tableta na fabrička podešavanja uz pomoć priloženog klipa.

[ maliandjel @ 26.01.2015. 21:50 ] @
Ne reaguje kada istovremeno pritisnem power i volume+ . To mi je zaista cudno da se nista ne desava vec kada stisnem power i volume - onda se upali sa logom HP i tako stoji non stop. I jos nesto prikazuje mi samo kada mi je baterija prazna a kada se puni na punjacu nema znak baterije vec samo upaljeno sa logom HP
Zaista sve sam probala i ne znam u cemu je problem


[Ovu poruku je menjao maliandjel dana 26.01.2015. u 23:10 GMT+1]
[ Binary Mind @ 26.01.2015. 22:41 ] @
Da li si probala da flešuješ ROM preko SD kartice? Mada ako tablet ima problem sa punjenjem baterije (to se obično rešava postupkom koji sam već opisao u prvoj poruci), i ne reaguje na power + volume up kombinaciju gumbića (ne ulazi u meni sa recovery opcijama. može da se desi da uđe u taj meni kad postaviš SD karticu sa adekvatnim firmverom. za to treba da znaš tačan model svog Slate 7 tableta jer ima nekoliko verzija a treba da skineš firmver za tvoj model.), onda je zvanični servis najbolja opcija pogotovu ako je tablet još u garanciji.