[ test1234 @ 16.02.2015. 16:43 ] @
Potpuno zatvorena ul. Cara Dusana u Zemunu u visini smolu Nade Dimic , idite Ugrinovackom .
[ Lavlja_Jazbina @ 16.02.2015. 21:28 ] @
Zato Prvomajska radi ko^ SINGERICA.
[ branko tod @ 16.02.2015. 22:10 ] @
Zemunci uvek prave cirkus
[ Lavlja_Jazbina @ 16.02.2015. 22:16 ] @
Pa hoce da budu drugaciji od Beograda.:).
[ branko tod @ 16.02.2015. 22:48 ] @
Uvek izvode, njima most preko Dunava mora da prave Kinezi, a zna se da su Rusi sila.
Nama most završavaju posle samo sedamdeset godina.
[ cozmo_im @ 18.02.2015. 10:34 ] @
Zbog ovoga je zatvorena vec 4. dan. Bez ikakvog obavestenja. Tek kasnije sam nasao neko sturo obavestenje na Blicovom portalu i to samo sto sam kucao u pretragu tacne odrednice. Nigde nije bilo na vestima. Kolaps u saobracaju i kolone buseva - haos. Mogli su i juce da zavrse ovu jednu rupu (tu cevku sto su menjali kako sam sad saznao na poslu) a ne da cekaju radni dan posle praznika kad svi navrnu. Inace ovde idu najvece linije GSP-a koje povezuju Zemun i prigradska naselja sa gradom pa su bile kolone po 10-15 buseva.


[ vladd @ 18.02.2015. 17:49 ] @
Klasican debilizam. Nikako da im padne na tu jednu vijugu da postave par saobracajaca u centru Zemuna i da ubrzaju saobracaj..u centru je sve "redovno" redovni glupi semafori, redovni slobodni pesacki prelazi..

To su uredili expertski..dva pesacka na 10m, a onda SEMAFOR nakon 50m..
[ branko tod @ 18.02.2015. 18:54 ] @
Citat:
cozmo_im:
Zbog ovoga je zatvorena vec 4. dan. Bez ikakvog obavestenja. Tek kasnije sam nasao neko sturo obavestenje na Blicovom portalu i to samo sto sam kucao u pretragu tacne odrednice. Nigde nije bilo na vestima. Kolaps u saobracaju i kolone buseva - haos. Mogli su i juce da zavrse ovu jednu rupu (tu cevku sto su menjali kako sam sad saznao na poslu) a ne da cekaju radni dan posle praznika kad svi navrnu. Inace ovde idu najvece linije GSP-a koje povezuju Zemun i prigradska naselja sa gradom pa su bile kolone po 10-15 buseva.



Gde ti je slika
[ Lavlja_Jazbina @ 18.02.2015. 23:09 ] @
Ljudi nemojte tako,stoji tabla OBILAZNICA.:),YES da je tek kada dodjete do semafora ali nema veze.

Dobro da nije leto inace pocetak prvomajske ( uzbrdica ) bi bila unistena,pa onda i nju da zatvore pa sve u krug.

Ko dolazi od grada ( ja tako ) kod KBC iskljucenje pa pored onog nadvoznjaka gde su ispod ganci pa se izlazi na raskrsnicu pravo ka radovom stadionu ili desno ka Prilazu.
[ rafiki @ 19.02.2015. 07:22 ] @
Pocetak Prvomajske je unisten odavno - pri tom ne mislim na "uzbrdicu", nego bas na samu Prvomajsku - pocetak do Maxi-ja. Uzbrdica je druga ulica - Jakuba Kuburovica.

Pozdrav
[ vladd @ 21.02.2015. 13:55 ] @
Sada se Jakuba Kuburovica zove PRILAZ
[ nkrgovic @ 21.02.2015. 13:57 ] @
Ko ga zove prilaz? Na pocetku stoji tabla, doduse, ali ne pise "ulica prilaz", vec "marina prilaz", a nema nijednog usidrenog broda :)

BTW, danas normalno prodjoh kroz Cara Dusana, tako da je sve to zavrseno.
[ vladd @ 21.02.2015. 19:29 ] @


To je neki zaljubljeni zemunac dopisao "Marinin"...pa posto bus na tom semaforu cesto stoji, "propaganda" je uradila svoje

Samo PRILAZ.