[ Jorgovan88 @ 06.03.2015. 22:19 ] @
Trenutno radim neki sajt za pretragu slika pa me intresuje da li igra neku bitnu ulogu ukoliko mi linkovi izgledaju ovako

google.com/danas-je-prelep-i-divan-dan-napolju.html

ili ovako

google.com/danas+je+prelep+i+divan+dan.html

Da li ovo ima neki uticaj na SEO i na pozicioniranje??? Da li ce google normalno moci da skonta sta su tu kljucne reci?

Hvala
[ Dejan Popović @ 09.03.2015. 07:46 ] @
Najbolja praksa u SEO koja daje rezultat jeste da koristiš srednju crticu za pravljenje razmaka između reči url strukture.

Više o tome možeš pročitati ovde i ovde.
[ agvozden @ 10.03.2015. 08:17 ] @
raspoznaje Google to, ali na osnovu testova koje sam radio jos uvek bolje prolaze obicni znaci i srednja crta (verovatno i donja, ali taj test nije potvrdjen)
drugi znaci, latinicni i cirilicni karakteri ne prolaze, sto ne znaci da nece.
[ Jorgovan88 @ 10.03.2015. 08:52 ] @
Probao sam ali jednostavno u ovom trenutku mislim da necu moci da to odradim. Jednostavnije mi je da kupim drugi domen :(

Google lepo indexira. Crawl rate je oko 15000 stranica dnevno. Moracu da ostavim sa + znakom

primer

http://www.photostash.org/nice...f+you+hate+people/kwhZkKr.html
[ Dejan Popović @ 10.03.2015. 12:31 ] @
Jednostavno preimenuješ sve te stranice koje imaju + u razmacima url strukture u iste takve stranice samo sa -
Zatim napraviš redirekciju 301 u .htaccess fajlu svih linkova sa + u url na linkove sa -
[ agvozden @ 11.03.2015. 08:32 ] @
ili ostavis i jedno i drugo, ali dodas canonical
[ Trajkovski @ 28.03.2015. 14:14 ] @
Google ce i jedno i drugo citati isto jer ga ne zanimaju ni plusevi ni crtice jedino sto sa crticama lepse izgleda.
[ Dejan Popović @ 31.03.2015. 16:54 ] @
Ukoliko bi mogao ostaviti neki tekst koji ide u prilog tvojim tvrdnjama bio bih ti zahvalan.
Na taj način ne bismo dovodili u zabludu ljude koji čitaju ovo.

@agvozden

Slažem se u potpunosti, može i tako.