[ CgMan @ 07.03.2015. 21:15 ] @
Dal neko moze da mi pomogne imam html sajt koji bih prebacio u wordpress radi lakseg editovanja i rada sa sajtom e sada dal ima neko iskustva u tome ..?
[ Turmen @ 09.03.2015. 13:33 ] @


Pocnes od ovog videa i u relatedu imas nastavke..Ja tek ucim konvertovanje HTML / CSS teme u WP i ovaj tutorijal mi je najzahvalniji i najlaksi za kapiranje :)
Srecno
[ CgMan @ 19.03.2015. 10:48 ] @
Hvala na odgovoru ali video snimak je uklonjen .. A i lakse mi je da radim sa wordpressom nego u html da pisem sve kodove koji vec postoje i koji su ubaceni u worpress ..
[ Turmen @ 23.03.2015. 18:30 ] @
Naravno, slazem se sa tobom..Wordpress i sluzi za editovanje i lakse ubacivanje sadrzaja, pogotovo zato sto se njim uspesno mozes sluziti i ako nisi programer i ako ne znas ni liniju koda da ukucas..Za prezentacije, kojima nije neophodno cesto menjanje sadrzaja i azuriranje i nije neophodan wordpress, ali za sajtove koji zahtevaju cesta azuriranja WP je obavezan (blogovi, vesti, portali, stranice bendova - sve je vise sajtova koji zahtevaju cesto dodavanje slika, teksta, audio i video sadrzaja).

Sto se tice literature, sad videh da je uklonjen sadrzaj, samo ukucaj u google "HTML to Wordpress" i neces pogresiti..Sto se tice knjige, topla preporuka http://digwp.com/

Srecno