[ igormil @ 12.04.2015. 21:53 ] @
Već mi stoji nekoliko dana na stand by-u 34 stavki jezičkog interfejsa za apdejt koji mi takoreći uopšte nije potreban.Interesuje me da li je potrebno da ga apdejtujem ili ne, za Win7
Igor
[ mihailo.b @ 12.04.2015. 22:29 ] @
Nema potrebe da to radiš, to su opcionali apdejti i ako ne želiš da ti se ubuduće pojavljuju na listi desni klik na svaku stavku pojedinačno i hide ili ti sakrij ovu ispravku.
Ako se predomisliš imaš u levom delu prozora "vraćanje skrivenih ispravki"
[ igormil @ 12.04.2015. 22:52 ] @
A kada se pojave ispravke u vezi samog operativnog sistema,njih da ne odbacujem?
[ SStudio @ 13.04.2015. 11:01 ] @
Šta nije pokvareno nemoj da popravljaš.
Ako sve radi kako treba i ako ti je windows "legalno" kupljen preko piratebay distributera onda nemaš potrebe da radiš update.
[ calexx @ 13.04.2015. 11:22 ] @
Najbolji način da sebi doda malo posla jer će samo tako da brlja. ;) Mada ne razumem takve nabavke uz enterprajz varijantu koja je savršena za ovako nešto.
[ igormil @ 15.04.2015. 08:20 ] @
Ja sam instalirao Win7 Ultimate i čou sam da je dobro da bude uključen update da bi pronašao i izlečio neke nedostatke u sistemu.Hard disk mi je imao slobodan prostor 20 GB a posle update-a 13GB.Mislim šta da kažem,džaba ga bilo, kada će mi uskoro napuniti ceo hard.Interesuje me vaše mišljenje da li da update bude uključen ili isključen?
[ calexx @ 15.04.2015. 11:38 ] @
Kod mene je apdejt isključen ali samo zato da me ne iznenadi i počne da mulja i usporava kada hoću da nešto radim. Umesto toga, skoro svaki put kad startujem Windows (jednom u par nedelja) proverim šta ima novo i sve instaliram. Ako si ga lečio, onda apdejt može da dovede do toga da te provale i naprave ti posao ali ako je Windows legalan, nema razloga da ne koristiš apdejt na bilo koji način.
Ako si spremio malu particiju, onda nemoj da instaliraš velike Windowse, nađi neki stariji koji nije zahtevan.
[ anon142305 @ 15.04.2015. 11:41 ] @
Citat:
calexx:
Ako si ga lečio, onda apdejt može da dovede do toga da te provale i naprave ti posao ali ako je Windows legalan, nema razloga da ne koristiš apdejt na bilo koji način.

"Lecio"
BTW, slazem se sa napisanim.
[ igormil @ 21.04.2015. 22:34 ] @
Zahvaljujem se svima na odgovorima.
Pozdrav.