[ HooNose @ 22.04.2015. 16:40 ] @
Pozdrav,

Imam problem sa pregrevanjem telefona prilikom konekcije na 4G mrezu. Svaki put kada se moj LG G3 kupljen u Vip-u konektuje na 4g, telefon pocne da se zagreva dok ne dobijem obavestenje da je temperatura telefona previsoka i da ce se telefon iskljuciti ukoliko se uredjaj ne ohladi. Zagrevanje se nastavlja cak i kada je iskljucen ekran.

Telefon je kupljen na ugovor, radio je besprekorno. Prilagodjavanje telefona na 4G uradjeno je u Vip-u (zamena SIM kartice, otkljucavanje 4G prenosa i sva podesavanja na telefonu), a oni ne mogu da objasne zasto se pregreje svaki put kada je povezan na 4G. Telefon i sada bez ikakvih problema radi na HSDPA i 3G mrezi. Ne zagreva se ni priblizno kao na 4G mrezi cak i kada pokrecem najzahtevnije aplikacije.

Razlog zbog koga sam okacio ovu temu je to sto sam cuo da ima ljudi koji imaju slicnih problema, pa me zanimaju iskustva i da li je neko mozda resio problem. Moja predpostavka je da je razlog brzina prenosa podataka koja optereti telefon i njegove resurse do te mere da se pregreje i da je to slucaj i sa najboljim premium smartfonima na trzistu. Dok ne resim problem, ne pada mi napamet da se ponovo povezem na 4G, ali bojim se da problem lezi u samoj 4G mrezi.

Zanimaju me vasa iskustva sa 4G mrezom, hvala

[Ovu poruku je menjao HooNose dana 22.04.2015. u 17:55 GMT+1]
[ test1234 @ 23.04.2015. 08:31 ] @
Dok ne pogase analognu televiziju i signal ne prebace na njen opseg biće svasta. Probaj da se priblizis nekoj baznoj pa vidi jel se greje.