[ dendic @ 23.04.2015. 10:04 ] @
na Sony xperia lt22i ,android 4.1.2 je instaliran viber 5.3.Chat radi ali kad nekog pozivam ili mene neko poziva ekran se zabijeli nakon par sekunda i pise da je izgubljena konekcija.Brisao sam aplikacije,cistio RAM memoriju,
reinstaliro sam viber,probo resetovat mobitel,ne ide ni preko mobilnog od telekoma ni preko wifi konekcija ,opet ista stvar.Kojeg god kolegu zovnem ne moze se razgovarat ni sa koje lokacije.Očajan očajavam..
[ dendic @ 26.04.2015. 12:22 ] @
Kako cu downloadovat staru verziju vibera 4.3.3 npr? Proguglam za staru verziju download 4.3.3 ali na kraju mi uvijek Trg Play nabaci zadnju verziju 5.3 vibera. Rado bi ovo probo,sumnjam da ima neki konflikt u zadnjoj verziji vibera sa mojim androidom?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 26.04.2015. 12:43 ] @
Možeš odabrati verziju koju želiš na Aptoide sajtu, tj. putem njihove aplikacije.
[ dendic @ 26.04.2015. 21:20 ] @
Probo sam staru verziju vibera 4.3.3 i xperia je proradila, samo sto sam trebo iskljucit update.Nakon gasenja i paljenja mobitel je povuko sam update na verziju 5.3 vibera i opet su nastali isti problemi tj. ekran se zabijeli i nema komunikacije prilikom poziva, a viber chat radi normalno.