[ notebookFun @ 18.05.2015. 20:11 ] @
Kako da dodam google review na mapi za firmu?
Kada se ulogujem na google account i udjem na MAP MARKER, kliknem na ADD NEW, dobije poruku Map Maker is temporarily unavailable for editing.

Ovo sa slike zelim da napravim. Kako?


[ Dejan Popović @ 19.05.2015. 07:36 ] @
Napravi Google my business stranicu, dodaj logo, radno vreme, lokaciju i ostale podatke i tamo ćeš moći dodavati review koji će se pojavljivati i na mapi.
To što vidiš na mapi je deo rich snippet.
[ notebookFun @ 19.05.2015. 17:33 ] @
Citat:
Dejan Popović: Napravi Google my business stranicu, dodaj logo, radno vreme, lokaciju i ostale podatke i tamo ćeš moći dodavati review koji će se pojavljivati i na mapi.
To što vidiš na mapi je deo rich snippet.


Napravio sam Google my bussines i sad mi trazi verifikaciju. Problem mi predstavlja sto je firma mobilna i nema staticku adresu...Postoji li neki nacin da verifikujem bez tacne adrese?
[ Dejan Popović @ 19.05.2015. 18:50 ] @
Postoji, putem telefona koji si uneo na toj stranici.
Čekiraj da želiš da izvršiš verifikovanje putem telefona i odmah ćeš primiti poziv od njih, izdiktiraće ti kod za verifikaciju.
[ Homer J. Simpson @ 19.05.2015. 19:37 ] @
http://techcrunch.com/2015/05/...own-map-maker-following-hacks/
[ theonion @ 04.06.2015. 00:23 ] @
Ako Vaš biznis nema stalnu lokaciju sa uređenim radnim vremenom gdje klijenti mogu dolaziti nenajavljeni onda ne može biti na Mapi. Koristite neki od alternativnih produkata google.com/mymaps ili Google Maps API.

Google Map Maker je zatvoren za uređivanje od strane običnih korisnika do daljnjeg.