[ tomislav91 @ 18.05.2015. 21:35 ] @
U linku imate specifikacije. Dobijena graficka kao ispravna ali se gasi kada se pokrene fur mark, i to odmah..Bila je dosta prljava. Ocistio sam od prasine detaljno, stavio novu pastu. Kada se upali ona je oko 43,4 stepena, pokrenuo furmark ugasi se odmah racunar, tacnije monitor a tastatura zabode, kao da se zamrzao..Pokrenem drugi test, on krene, radi i na 66 stepeni se to isto desi. Udjem u igricu, odlicno radi 15ak minuta i zatim se opet isto desi kod temperature oko 65,6 stepeni. Sta moze biti problem? Temperatura svakako nije nesto kriticna da bi se gasio racunar, jedino sto je stavljen drajver za vistu, jer je to jedini najnoviji OS koji ima na sajtu, a koristim na tom racunaru windows 7. Windows ri postavljanju graficke je sam stavio drajver, doduse stariji iz 2009 godine, ali sa njim nisam probao test, nesto mi i nema logike da je zbog toga. Kuler je u redu, vrti ga, jedino sto se ukljucuje na samu graficku, a do ulaza na ploci ne moze da dodje, mozda i to ima neke logike, jer mozda ima prekida negde na ulazu tom na grafickoj, ali nisam siguran. Inace imam 350W napajanje na tom racunaru, a on i zahteva toliko, tako da ne mislim da je tu problem..

Ima li neko nekih ideja??


Specifikacija