[ prolicJ @ 26.05.2015. 07:25 ] @
Pozdrav, drugari, novi sam pa ne zamjerite ako sam na pogrešno mjesto postavio temu.

Ne znam koje napajanje da odaberem, jer mi konfiguracija nije zahtjevna. Uzeo sam je prije 10ak dana, i htio sam da ostavim svoje napajanje sa prošle konfiguracije,ali kad sam odnio komponente da mi sastave (jer na ovu ploću nije mogao moj dvd čitač sa IDE priključkom pa sam morao njima nositi da mi sastave) oni su rekli da mi je crklo napajanje i moraju staviti drugo. Rekao sma stavite najjeftnije (jer mi je bilo previše troška) , oni su mi uvalili kojekakvo Intex Action napajanje koje košta 10€ i naplatili mi ga 17€, ali hajde, sve to nebitno, želim sada da stavim neko napajanje koje će mi objezbediti siguran rad.

Konfiguracija:
G3220
8gb DDR3
HDD 250GB SATA 2
HD 7730 1GB DDR5

Moj izbor:

1) LC Power 600-12H 600w - 40€ 12mj garancija - novo
2) CombatPower 650w - 42€ 12mj - novo
3) Chieftec GPS-500A8 42€ 12mj - novo
4) Seasonic 430gb - 430 w - 20€ - polovno, ali je ovo jako ozbiljan trgovac.
5) Antec TruePowerTrio 550w - OEM Seasonic - 26€ , takođe polovno.

Inače,iz Banja Luke sam pa su ovdje cijene malo visočije, uprkos što surađujem sa najpovoljnijim ljudima.
Meni se najviše dopada Seasonic, ali me plaši što je polovno da može brzo da rikne i da mi povuče ove nove komponente,ne bih da mi one riknu,uzeo sam ih prije 10 dana,hehe.

Hvala veliko drugari, na odgovoru, prijatan ostatak dana!

Prolić, Jovan
Banja Luka
[ vinted @ 05.06.2015. 16:36 ] @
kada su Forda (vlasnik i osnivač kompanije Ford) piali koji je auto najbolji na svetu?
kratko je odgovorio: "Nov"
tako i ti postupi
moj izbor je 3 ili 1