[ veseliz @ 30.03.2004. 12:45 ] @
Zanima ma me da li igde ima u Bogradu da se kupi externa kamera za siemens telefon!

Mislim da su univerzalne!

napomena: zvao sam roaming, i jos dvadesetak firmi u gradu, ali nemaju! Tek da znate da vas ne pitam da mi date na tacni sve!! A i za ove moderatore sto vole da brisu poruke!!!
[ veseliz @ 31.03.2004. 18:53 ] @
e sad ispada da odgovaram sam sebi!!

Nasao sam, i cena je bezobtaznih 60e!!! Firma ima nekoliko radnji u bg, ali mislim da je to previse za kamericu!!!

da li ima za manje para?
[ Kupam_se_go @ 01.04.2004. 00:55 ] @
Citat:
veseliz:
e sad ispada da odgovaram sam sebi!!

Nasao sam, i cena je bezobtaznih 60e!!! Firma ima nekoliko radnji u bg, ali mislim da je to previse za kamericu!!!

da li ima za manje para?


E brate.... imas u knezu, ali tu kod trga, u robnoj kuci Beograd za 50e ako te detaljnije zanima gde je to, objasnicu ti....caos
[ veseliz @ 02.04.2004. 16:44 ] @
E hvala u svakom slucaju, samo mislim da je to bas previse!!!

ljudi pricaju da ima po 25-35 kao da se nadje!!! I ta varijanta je primamljiva!!
sve preko toga mislim da je bezobrazluk!
[ SasaDee @ 05.04.2004. 00:00 ] @
Ja sam uzeo kamericu od ortaka da se zezam malo i ako je vec 50-60 € ili cak i manje od toga, bolje je uzet, recimo onaj Mustek G smart za slicne pare pa imas i vece slike i mnogo vise memorije za pakovanje. Ova Siemens eksterna kamerica je bolja u odnosu na integrisane zbog blica i ok je za zezanje ali ipak mislim da je ovaj predlog mnogo bolje resenje.
[ veseliz @ 05.04.2004. 11:30 ] @
Ma mozda si i upravu! Ali hocu da je zakacim na mob, i da mogu da je saljem na mail, uvek, i na drugi tel, bez obzira gde sam!! I tako imam vise mesta!!!!
[ SasaDee @ 06.04.2004. 00:41 ] @
Imaj u vidu da nece biti besplatnog GPRS-a doveka. Mobtel je poceo da naplacuje MMS. Zaboravih da napomenem da su opcije sa eksternom kamerom zaista siromasne. Mozes da ukljucis/iskljucis blic, izaberes rezoluciju i to samo 2 opcije: manja ili i manja i veca i treca je da ti kaze za koliko slika imas memorije. Moj brat ima MC60 i opcije sa kamerom su mnogo detaljnije ali je manja rezolucija slika i nema blic. Inace da kazem jos i da je malo nezgodna za rukovanje posto je trazili malo neprecizno a smeta i sto je sve minijaturno a s druge strane objektiv je prilicno sirokog ugla pa je malo neobicno. I blic je prilicno jak, do 2 - 2,5 metara je OK.
[ Kupam_se_go @ 06.04.2004. 23:31 ] @
A ima li onih fazona kao sto ima sonyericsson T610, ono da ti menjas belinu slike, rezoluciju, visinu i sirinu, i tako neke stvari.... mislim na neki option tu negde sa strane?
[ S a l e @ 07.04.2004. 00:01 ] @
Znam da su telefoni uz koje valjda ide kamerica, kod pilicara, da ne kazem prodavaca mobilnih telefona jeftiniji za 30tak eura ako neces kameru. Kupi halooglase i sigurno ces je naci za te pare. Dakle, 20-30 eur.
[ SasaDee @ 08.04.2004. 22:12 ] @
Citat:
Kupam_se_go:
A ima li onih fazona kao sto ima sonyericsson T610, ono da ti menjas belinu slike, rezoluciju, visinu i sirinu, i tako neke stvari.... mislim na neki option tu negde sa strane?


To ima na telefonima sa ugradjenom kamerom odnosno na MC60 ima, za druge ne znam. Ovde moze ali u java programu za rditovanje fotografija koji je fabricki instaliran u telefon.

Sto se tice cene, cuo sam da je u januaru kamera bila 50€ odnosno 40 ako je kupujes sa telefonom. Doduse nije istio model kao moj. Na my-siemens ima 3 modela ali po specifikacijama su sve iste, razlika je u dizajnu.

I jos vam mogu reci da je veoma zarazno imati ovakvu kamericu, narociti sto mi se po dobijanju kamere desilo da sam nekoliko dana bio na putu.

I jos jedna napomena, blic zdere bateriju (ne verujem da je neko pretpostavio da je drugacije) i srecan okolnost je da kad baterija padne na cetvrtinu kamera nece da radi a cetvrtina baterije je jos uvek dovoljno za normalnu upotrebu bez bojazni da ce svaki se telefon iksljuciti svakog trenutka.
[ DJ_Boris @ 08.04.2004. 22:20 ] @
Ima provereno u SWITCHTEL-u, na novom BG-u
za nekih 40-ak eur. Jako su skupe u nabavci, ne znam iz
kog razloga, valjda zbog blica. Ova kamerica ti je u full-u,
torbicica, kanapce...
Nalaze(mo) se u Bul. Mihaila Pupina 10a
(zgrada crvenkapa) lok 6.
Ako hoces, mogu da ti sredim da ostave
ima jos samo jedna je ostala...

Pozdrav...
[ remark @ 09.04.2004. 11:48 ] @
U Novom Sadu ima u "TechnoMobil-Pedja"
063/7762862