[ BBS @ 01.06.2015. 14:07 ] @
Na novoj Operi 29 kad se odabere opcija Private window i pristupi recimo nekom gmail nalogu, opera pamti username iako to nebi smela.

Znali neko kako ovo isključititi odnosno može li se bilo šta po ovom pitanju uraditi
[ BBS @ 20.09.2015. 00:31 ] @
Da li je moguće da niko nema odgovor na ovo pitanje ili da se nije susreo sa ovim problemom?
[ valjan @ 20.09.2015. 10:25 ] @
S obzirom da Opera zauzima neki sitan procenat zastupljenosti browsera, trenutno imaš najviše 30-ak njih koji koriste Operu a da su videli tvoj post (ES računa i višestruke preglede od strane iste osobe, tako da je konačna cifra moguće daleko manja), pa je veoma moguće to što si pitao u tvom poslednjem postu. Inače, brzom pretragom na Google-u sam ustanovio da su korisnici imali slične probleme još sa daleko starijim verzijama, pre najmanje 2 godine, pa je to možda i jedno od objašnjenja zašto mali broj ljudi koristi Operu... ;-)
[ bachi @ 20.09.2015. 12:29 ] @
Ma da, digao sam ruke od Opere. Pale Moon koristim, a ako već hoćeš Chrome, onda i koristi Chrome.
[ BBS @ 20.09.2015. 22:48 ] @
@valjan

Hvala za info

@bachi
Odustao si i od razvojne verzije? Probao vivaldi? Ćopavog zbog gomile procesa u pozadini od prvog dana izbegavam u širokom luku

[ bachi @ 21.09.2015. 08:05 ] @
Ma da, prešaltovao sam se na Pale Moon.

Vivaldi skoro nisam probao, onomad kad jesam bio je poprilično nedovršen, a i to je isto Chrome...

http://otter-browser.org/ deluje obećavajuće, ali se sporo razvija.
[ bachi @ 27.09.2015. 15:43 ] @
Da se nadovežem na temu.

Odlučih da probam ponovo Opera developer... I kako koristim search.disconnect.me za pretraživač, dodam ga lepo u Operi, ali ne može da bude default pretraživač!!!! Zašto?!? Kao, security feature! WTF?

Dakle, ni jedan naknadno dodat search engine ne može u Operi da se stavi kao podrazumevani...