[ plus_minus @ 03.06.2015. 15:44 ] @
Pre par dana crče mi asus wv222s od 22 inča, kupljen pre 8 godina (2007). Naradeo se pošteno, maltene pa nije bio gašen. Prošle godine je bio na servisu, riknulo mu pozadinsko osvetljenje, izdržao je godinu dana nakon toga i pre par dana krenuo i da pišti ponekad jadan od muke. Još uvek radi, ali, donji deo ekrana se pregreva, donji levi/desni ćoškovi krenuli da se pošteno `zatamnjuju` (maltene hoće da progore) i to je to... Kada se donji deo ekrana prstom dodirne, prst kao da je na pasivnom hladnjaku od grafičke kartice u punom radu. Duže od pola sata rada i kreće silovanje očiju.. Junački se poneo skroz, za scre mi priras'o. Ne može više. Kontao sam da neće ni 5 godina da izdrži u mojim uslovima, međutim.. U svakom slučaju, bio sam primoran da uzmem novi. Uzeo sam istoimeni monitor kao što stoji u naslovu teme, pa me logično, interesuje, jesam li se zeznuo ili je model vs247n poštena roba? Ima za razliku od starog modela i VGA i DVi port. Stari je imao garanciju, dal' 3 dal' 5 godina, ne sećam se tačno, odlično je odradeo svoj posao.. Ovaj ima 2 godine garancije. Pa ako izgura 5 i kusur... a i preko naravno, superiška.

Dakle, ostali vlasnici asus vs247n modela, jeste li zadovoljni? Ja za sad, jesam.
Ima li nešto što ne znam povodom ovog modela, a trebalo bi, itd.. ?