[ vrckovic @ 09.06.2015. 13:00 ] @
Stalno mi iskace ova informacija, u cemu je problem i kako to da resim.
[ Shadowed @ 09.06.2015. 13:32 ] @
Cini mi se da si deinstalirao Skype ali je ostala njegova ekstenzija u FF-u. Ukloni ekstenziju ili reinstaliraj Skype ili oba ako hoces da imas skype.
[ valjan @ 09.06.2015. 13:44 ] @
Kada si instalirao Skype ponudio ti je da instaliraš dodatak za Firefox tako da jednim klikom miša možeš pozvati iz Skype-a broj telefona sa neke web stranice, i sad taj plugin pravi probleme. Najverovatnije tu opciju pozivanja nisi nikad koristio, niti ćeš ikad koristiti, pa jednostavno isključi taj Add-on - ako ne znaš gde se uključuju/isključuju i dodaju razni dodaci za Firefox, vreme je da naučiš, jer ćeš ovakvih poruka u tom slučaju dobijati sve više. I naravno, nauči da ništa ne instaliraš "next>next>finish" metodom, nego pažljivo proveri svaki korak i isključi sve opcije za koje znaš da ti ne trebaju.
[ vrckovic @ 10.06.2015. 20:00 ] @
Hvala vam obojici za informaciju i savet, tacno je valjan da je tako uradjeno kako kazes ali je to uradjeno zbog nedovoljnog poznavanja engleskog jezika pa sam primenio taj sistem next-next-finis, bio bih ti zahvalan ako bi mi objasnio postupno kako da to uradim i uklonim taj pluging.
[ valjan @ 10.06.2015. 21:10 ] @
Pritisneš istovremeno Ctrl Shift i A, ili klikneš na onu rešetkastu ikonicu desno od adresnog polja i polja za pretragu pa odabereš Add-ons, i nadams e da ne moram da objašnjavam šta tu treba da uradiš kako bi isključio Skype dodatak...
[ vrckovic @ 11.06.2015. 15:37 ] @
Hvala, odradjeno