[ sjaker @ 28.07.2015. 15:39 ] @
Evo vec neki dan cepam slackware, sve sam podesio sto se moglo podesiti i prijatno sam iznenadjem, nemojte da vas obeshrabri tekstualna instalacija. Sistem je dosta brz i u repoima ima svega... Nego razmisljam o Archu, ne znam sto ali nesto me vuche :) magija. Pre svega sto volim da nabutam svoj linux kako ja hocu. Da li mi to omogucava arch? Hteo bih da instaliram samo ono osnovno i ono sto mi treba, ne volim programe na disku koje ne koristim a racunam i da ce mi sistem biti brzi. Jel to tacno? I tako... sta mislite o archu.


iiii idemooo :D

[Ovu poruku je menjao sjaker dana 28.07.2015. u 17:35 GMT+1]
[ sjaker @ 28.07.2015. 18:36 ] @
Nesto nece instalacija nisam proverio mdsum, zablokira, a mozda nece sto nema mrezu..
[ calexx @ 28.07.2015. 21:52 ] @
Gde zapinje?
[ sjaker @ 29.07.2015. 13:20 ] @
Ma ubacio sam dvd, krene ucitavanje i kod neke linije stane, monitor se ugasi a upali mi se ventilator na laptopu... i tako stoji, pa moram prisilno da ga ugasim...veceras cu da probam ponovo.
[ vinted @ 28.08.2015. 13:01 ] @
Citat:
sjaker: Ma ubacio sam dvd, krene ucitavanje i kod neke linije stane, monitor se ugasi a upali mi se ventilator na laptopu... i tako stoji, pa moram prisilno da ga ugasim...veceras cu da probam ponovo.

99% ovakvih grešaka se dešava iz jednog od ova dva razloga
1.) loše skinut iso img. dotične distibicije
2.) lošim postupkom narezan dvd/usb
dešavalo mi se i da sa iso koji ima dobar MD5 i SHA1 nisam bio u mogućnosti da instaliram neke distrubucije u momentu
ali ponovni download bi to rešavao i da bolje je (moje iskustvo) koristiti torrent za download img-a nego direktne linkove.
takodje ako se ima mogućnosti koristiti usb umesto dvd-a