[ 2012 @ 03.09.2015. 23:58 ] @
Nikad do sad nisam se obracao u temi za pitanja i predloge, nisam se zalio na nikoga i ne bih hteo da se ovaj komentar smatra prituzbom il zalbom, vise bi trebalo da bude pitanje.

Da li je normalno da jedan diskutant vredja, provocira i podjebava drugog diskutanta zbog toga sto ovaj nema dece? Da li vam to izgleda normalno?

Nije mene niko uvredio i uvreda nije upucena meni, ali sam procitao i nisam mogao da se nacudim.

Verovatno se i administraciji provuklo, ali me cisto zanima misljenje ostalih ucesnika foruma.





[ dava @ 04.09.2015. 07:27 ] @
Meni je nesto drugo zanimljivo. Je'l moguće da bez guglanja ne znaš kako se kaže bolesan ili bolestan :D

[ bachi @ 04.09.2015. 08:11 ] @
Ahahahaha, pwned!
[ Miroslav Jeftić @ 04.09.2015. 09:10 ] @
Nije sramota pitati.
[ SlobaBgd @ 04.09.2015. 09:13 ] @
@dava
I, kako se kaže (ali bez gledanja u Google)?
[ dava @ 04.09.2015. 09:21 ] @
Loso zdravlje :D
[ gilopile @ 04.09.2015. 13:55 ] @
HEhehe, ma desi se to, jednostavno stane mozak, pa nije na odmet priupitati, jer neki clanovi jedva cekaju da uoce neku gramaticku gresku...Ma bolestna smo nacija :)
[ pctel @ 04.09.2015. 14:42 ] @
Pa generalno nije lepo nekog vredjati zbog bilo kog zdravstvenog problema. Medjutim, ako neko prosto oseca kurcobolju za decu i ne zanimaju ga u zivotu, njemu je onda svejedno da li ga prozivali sto nema decu, ili sto nema psa/macku/tarantulu/pitona u stanu. Naprimer, kazem ti ja sad - sta da pricam sa tobom, los si covek, nemas psa! Kakva je to uvreda?
[ Shadowed @ 04.09.2015. 14:46 ] @
Ne ran'te trolove.
[ 2012 @ 04.09.2015. 20:56 ] @
Citat:
Miroslav Jeftić:
Nije sramota pitati. :)


Naravno da nije sramota pitati, zato sam ja i pitao sta clanovi foruma misle da li je normalno da se neko provocira necim toliko licnim. Dugo vremena ne zivim na prostoru Ex-Yu pa me cisto interesuje kakvo je nivo svesti, da li je ovo izdvojen slucaj ili opsto prihvatljivo ponasanje. U sredini u kojoj zivim nisam "naleteo" na stvorenje koje je sposobno da generise ovakvo pitanje pa sam bio malo iznenadjen "sposobnoscu" pojedinca da se seti takvog pitanja. Kao sto rece gilopile, u momentu stane mozak i ne mozes se nacuditi da li je moguce da se neko bavi time ko od diskutanata ima dece, meni deluje nezdavo. Medjutim, prema odgovorima bi se dalo zakljuciti da egzemplar nije izdvojen slucaj ili da opet citiram gilopileta, bice da je dobar deo nacije bolestan i da primitivaizam nije tako retka pojava.
[ Lavlja_Jazbina @ 04.09.2015. 21:12 ] @
Tek kod dave pokupi pogublene konce shadowed skripte.

ha,ha,ha,2012 koji si ti moron,samo moras malo uzeti seljacki bukvar pa da bi pogodio,onaj sumadijski.

Zadatak za jos jedno slovo a pocinje na B,samo da ti odmah i otkrijem o kojoj se reci radi,BIMBALO.

E sada , sta je to?Mada mora neko da citira da bi video sta saban pise.