[ Lazoman @ 04.09.2015. 07:35 ] @
Inače radim na mestu junior firmware inženjera, i voleo bi da čujem iskustva starijih kolega iz ove branše. Kako ste se snašli, i osećali u tih prvih godinu dana? Ja sam imao tu sreću da odma nakon završetka studija nađem posao, i sve je to bilo lepo i zanimljivo na početku, ali kako vreme odmiče, ozbiljni zadaci dolaze na red, i razne misli mi padaju na pamet, poput nisam dovoljno dobar, da li ću to uspeti da rešim u potrebnom roku, kako me druge kolege gledaju, zadovoljavam li potrebe firme, imaju li obzira da sam mlad i da nemam iskustva i da ne mogu baš sve tako brzo da rešim? Ispričajte mi kako je vama bilo, a mislim da ce to mnoge mlade inzenjere itekako zanimati.

Pozdrav.
[ R1A1 @ 04.09.2015. 08:03 ] @
Opušteno. Završena škola je samo karta za ulazak u voz zvani praksa i iskustvo.
Kad god pomisliš da nisi dorastao zadatku, znaj da su to isto prošli svi na početku.
Najbitnija je vera u sebe. Moraš verovati u sebe i nikada sebi ne postavljaj pitanje da li ćeš moći. Samo polako i brzo ćeš videti da nema problema koji nećeš moći rešiti da li sam ili u ekipi, nije bitno.
[ Lazoman @ 04.09.2015. 12:43 ] @
Hvala na ohrabrivanju, ocekujem jos iskustava.
[ Lavlja_Jazbina @ 04.09.2015. 21:27 ] @
Euforija traje 6 meseci,koliko god poslova izmenjao.Posle ti se svasta vrzma u glavi.
[ Lazoman @ 07.09.2015. 15:03 ] @
Ajte ljudi, da cujem jos neko iskustvo.