[ digisat @ 19.09.2015. 00:32 ] @
Danas ja užmem daljinski u ruke i baš da vidim šta se dešava u našem tv etru kad ono okrenem 46 UHF kanal sa avalskog tornja I gle čuda pojavi se signal. Preskeniram i nađem programe iz MUX 1 znači pustili su predajnik I njega zaposlili prenosom programa iz MUX 1 dok se ne pojave zainteresovane tv stanice koje če da emituju u MUX 3.

programi se jedino vide ako obrišete komplet listu tv kanala iz set op boxa I ručno u ovom slučaju preskenerate 46 kanal sa Avalskog tornja.
[ DvbT-manijak @ 29.09.2015. 19:55 ] @
Testirali su savih predajnika
[ Slobodan Milivojevic @ 30.09.2015. 10:42 ] @
Ostaje da se vidi sta ce biti dalje, da li ce posta stvarno pustiti PayTV platformu kroz MUX 3.
[ gilopile @ 30.09.2015. 11:12 ] @
Da, verovatno ce biti kodirani Discovery, nat geo, history i slicne gluposti. Neverovatno u sta su se ti kanali pretvorili. Na nebu nema par programa a da valja, sve neki rijaliti sitovi...Ispade jos najbolji Vojvodina 1 :D Jos malo pa cu ugasiti TV i baciti ga sa sve antenom, kablovima i Box-om kroz prozor pravo u kontejner...Nema sta da se pogleda, samo reklame i ove odvratne njuske sto forsiraju da ih ljudi glrdaju...Sve budala do budale.

E da se vrati programska sema i 70. i 80...Dva kanala, a ima uvek sta da se pogleda, a ovo sad, jbmlga. Pogotovo ove lokalne TV. Ja imam bolji sadrzaj u kompu. Nabavim dve VHS kamere, dva reportera i eto TV :D
[ hotchimney @ 01.10.2015. 17:40 ] @
Citat:
ugasiti TV i baciti ga sa sve antenom, kablovima i Box-om kroz prozor pravo u kontejner

Blago tebi. Ti imaš šta da baciš.
Ja nisam ni kupovao te stvari pa nemam šta da bacim.

Citat:
Nema sta da se pogleda, samo reklame i ove odvratne njuske sto forsiraju da ih ljudi glrdaju...Sve budala do budale.

Nisu oni budale.
Budale su oni što sve to gutaju
i šalju SMS-ove za "izbacivanje".
Sve dok je SMS-ova biće i farmi i velike braće.