[ Doctor_Oz @ 29.09.2015. 12:48 ] @
Imam ploču GA-970A-DS3P, instaliran Windows 7 x64 i odgovarajće drajvere sa sajta, pojavio se problem što internet radi prilično loše kada se otvore više taba u browseru, po neki put je potrebno i po 5-6 puta da osvežim stranicu da bih video sadržaj, u suprotno kaže da nemam internet i ne može da se otvori stranica. Kada se radi o otvararnju jedne stranice onda je sve uredu, takođe kada skidam nešto isto radi kako treba. Na speed testu je puna brzina tako da internet dobro radi.


[ Binary Mind @ 29.09.2015. 20:56 ] @
Ovo nema veze da hardverom, a s'obzirom da si naveo da je brzina merena na ookla speed testu OK pre bih rekao da je softverski problem. Može malo više pojedinosti o tome koji browser koristiš, (ja vidim da koristiš firefox bar dok si na ESu, ali ne vide svi ) mrežnoj opremi koju imaš (i tvoja lična, i ona dobijena od ISP-a), ko je provajder, jer ovo "preduzeće za proizvodnju..." bar meni ništa ne znači (predpostavljam da je Kopernikus ali...), koji paket itd...
[ Doctor_Oz @ 30.09.2015. 11:53 ] @
Koristim Firefox 41.0, imam CISCO EPC2425, a provajder jeste Kopernikus :) paket je FLAT HOME 12288/1280 kb
[ Binary Mind @ 30.09.2015. 22:33 ] @
Probaj otvori više tabova u nekom drugom browseru (i Internet Exlorer ima multi-tabbed browsing funkcionalnost)... Ovaj novi Firefox je i meni bagovit.
[ la.linea @ 30.09.2015. 23:14 ] @
Da, probaj drugi pretraživač a, takođe, nije loše i da probaš adwcleaner