[ moro @ 07.10.2015. 15:24 ] @
Od skoro imam problem sa Internet explorer script error na Xp SP3 i IE8 .Pokusao sma sve zivo napisano za resenje ovog cuda, ali do sada bez uspeha.
Koristim Avast free Antivirus , zadnju verziju i ovo sto mi se sada desava, predpostavljam da ima veze sa ovim antivirusom.
Ima li ko neki savet kako da resim ovo da mi se ubuduce vise ne pojavljuje, jer zaista nervira.
[ anon142305 @ 07.10.2015. 15:51 ] @
Za tu gresku ne znam, ali ako pretpostavljas da je do Avasta, ugasi ga na neko vreme, pa proveri da li se greska i tad javlja.

[ moro @ 07.10.2015. 21:44 ] @
Probao sam i to, ali opet ista stvar.
Prosto je neverovatno da ne moze da se iskljuci taj internet explorer error , nego da moram svaki put da ga rucno iskljucujem pri svakom ulasku na neki sajt.
[ plus_minus @ 07.10.2015. 22:07 ] @
A zašto ne probaš da nadogradiš taj IE8 makar na IE9? Koliko me sećanje služi, IE9 je valjda dostupan za xp? Ako je dostupan, nemoj da se mlatiš sa tim više, nego instaliraj IE9. IE8 je totalno van standarda danas, a najviše se reflektuje preko javaskripte kada posetiš neki sajt. Baš to te i zeza, javaskripta. IE8 nema pojma šta su to aktuelni ECMA/javaskript standardi. Ako Xp ne može da potera IE9, onda ti ne preostaje ništa drugo nego da zaboraviš da uopšte postoji i da se prebaciš na firefox ili chrome. Da bi se rešio tog problema kojeg imaš, onaj koji razvija web sajt koji posećuješ mora da ga optimizuje za IE8 (da dopiše kod koji razume IE8), a to nemoj da očekuješ da će da se desi, ikada.
[ iculibrk @ 07.10.2015. 22:29 ] @
Ne znam da li si poksao ovo:
Otvoris IE 8, kliknes na Tools
Pa na Manage Add-ons
Tamo iskljucis Avast Online Security i Java plugin helper.
[ moro @ 08.10.2015. 10:18 ] @
Trenutno sam digao ruke od IE 8 i presao na Firefox.
@iculibrk- Nisam jos samo to probao, ali pokusacu- hvala svima za pomoc
Mislim da XP ne podrzava IE 9