[ Beznadezan @ 03.11.2015. 17:22 ] @
Imam sledeci problem. Smeta mi wireless na pametnim telefonima, ranije mi je smetao kada sam ga koristio na lap topu (simptomi su bol/napetost u celoj reproduktivnoj regiji, krcanje u stomaku kada se ukljuci antena).

Sada sve to opet osecam, u manjem obimu ali zbog uredjaja koje svi koriste - prateci efekat je momentalno slabljenje erekcije...

Kako da se zastitim od ovog zracenja, koju vrstu odece koriste zaposleni u radarskim stanicama?

Internista na poliklinici mi je rekao da je jedini lek izbegavanje izvora zracenja. Gde da bezim i kako da ga izbegnem?
[ dusanboss @ 03.11.2015. 20:54 ] @
Hahah jel si ozbiljamn il zezaš? Verujem da razna radio zračenja kaja 24h na dan prolaze kroz nas štete zdravlju na još ne ispitane i dokazane načine ali, ovo tvoje je baš konkretno da telesnu regiu . Pa šta znam možeš da obložiš donji veš alufolijom ili da napraviš faradejev kavez za isti deo.

Brate dobar si
Citat:
prateci efekat je momentalno slabljenje erekcije...

Stvarno bih vole da nam ovo opišeš malo približnije. Šta se tačno dešava. Hahah momentalno padnje. Taman se spremiš sa partnerkom kad neko uključi jbn wi-fi i ode mast u propast
Izvini ako je tvoja poruka bila ozbiljna ali, nedeluje tako.
[ crvenitornado @ 03.11.2015. 21:19 ] @
Slabi ti erekcija zato sto je tvoja "antena" na 2,4 ghz a odasiljac na 5 ghz :D
[ bakara @ 03.11.2015. 21:33 ] @
Citat:
Beznadezan:
Smeta mi wireless na pametnim telefonima....

Pa koristi obican telefon i tvoja erekcija ce biti ko nekad
[ plus_minus @ 03.11.2015. 21:46 ] @
@Beznadezan

Ako rešiš da zabatališ korišćenje pametne ploče, pa se navikneš da držiš laptop na krilu, tek tu j4jca odlaze od dodatne toplote, .. pa dodaj i wifi. Imaj to na umu. Kod žena je malo drugačije. Desktop je ono što čoveku treba i dovoljno prostora na hard disku, a i wifi nikad nije bliži od 30cm. Prijemnik nije baš ispred nosa. Ako te brine imoptencija, prcaj dok nije kasno.
[ SlobaBgd @ 03.11.2015. 22:28 ] @
Citat:
bakara:
Citat:
Beznadezan:
Smeta mi wireless na pametnim telefonima....

Pa koristi obican telefon i tvoja erekcija ce biti ko nekad

Ozbiljno?!
A ovi reklamiraju afričku šljivu, kyrce-palce... Grdne pare potrošiše ljudi.
[ dusanboss @ 04.11.2015. 00:30 ] @
Hahah. Ja ne mogu da se uzdržim. Čoveku je nik Beznadezan i prva poruka na forumu mu je o impontenciji usled opasnog zračenja wireless interneta.
Ukoliko ovo nije neki stari član koji želi malo da nas zeza situacija je po prilično ozbiljna.
Čou sam da telefoni mogu negativno da utiču na aktivnost spermatozoina ali, za ovo drugo prvi put čujem.
Hmm. Izgleda da ima nečega.
http://www.askmen.com/news/spo...-and-erectile-dysfunction.html
I ja imam sličnih problema u zadnjih par godina što gle čuda nekako se poklapa sa trenutkom kada sam poče da koristim smartphone.
U jbt sad sam se zabrinuo. Doduše moji problemi su drugačije prirode. Pala mi je želja za seksom drastično. Postoji još jedan faktor koji možda treba da krivim pre nego što prodjem na telefon.
OMG zamenili smo tvrd falus za par glupavih aplikacija koje i ovako nikad ne koristim.

https://www.youtube.com/watch?v=d7MEHStkrow

E sad sam stvarno zabrinut. Odo da proučavam malo o ovome.
[ Beznadezan @ 04.11.2015. 10:46 ] @
Dusanboss problem je krajnje ozbiljan. Imam 26 godina i nikad nisam ni imao sex. Poceo sam da bezim od ljudi jer se od tih novih telefona vise niko ne odvaja ni na sekund, osete se jasno svi simptomi kao kod lap topa samo slabije izrazeni.

Izgleda ovako: nakon pucketanja/krcanja u donjem delu stomaka potencija mi znatno oslabi a i kada dobijem erekciju u takvom stanju osecaj je nekako drugaciji nego obicno i slabija je. takodje prilikom dugotrajnog koriscenja javi se koninuirana napetost/bol u celom tom reproduktivnom regionu. Prosle godine sam kupio smartfon i za nedelju dana potencija mi je kompletno nestala.

Sada sam prestao da koristim i telefon i lap top i bilo sta osim obicnog kompjutera (i erekcija mi se kompletno oporavila) ali mi svejedno smeta kad neko ukljuci u mojoj blizini, na primer ne mogu da ubedim ni roditelje da prestanu da koriste telefone pa sve redje odlazim kuci.

Bezicni telefon mi ne smeta ali jednom kada sam neprekidno razgovarao nekoliko sati takodje sam osetio napetost/bol koja je prestala par minuta posto sam zavrsio razgovore.

Ima dosta istrazivanja, radjena su najvise u Rusiji, Ameri i Japanci ih verovatno ignorisu posto oni i proizvode smartfone. Sa druge strane imamo situaciju da u Japanu vise i nema seksa a u Americi i na zapadu muskarci su kao umorni od posla pa se zato ne seksaju. Mislim da je nesto drugo u pitanju (hajde da vidim americkog drvosecu koji bi imao takav problem iako radi mnogo vise),




[ dusanboss @ 04.11.2015. 11:27 ] @
Jel si brobao kod doktora. Ako su ispitivanja dokazana ne verujem da su problemi tako direktno vezani za wi-fi kao tvoj. Brobaj neko odmor u brdima gde su signali minimalni ba vidi sigurnao daji od toga. Mada si ti već ubedjed da jeste. Dali ti smeta konkrtnoa wi-fi ili nešto drugo na telefonu. Kad se ugasi wi-fi mislim da ne emituje signal.
[ dusanboss @ 04.11.2015. 11:30 ] @
Možda je i bolje tako. Sa obzirom na posao kojim se baviš i na to kako se oblače ove današnje klinke. Ja bih na tvom mestu imao problema da ga obuzdam. Mislim na osmakinje, nisam toliko bolestan.
Šalu da stranu. Aako već nisi idi kod doktora. Pošto po ovome što opisuješ definitivno nije nešto u redu.
U tovojim godinama bi trebao ko Čvarkov deda Ignjat "mož orati sanjim" "Okači ljujlašku na njega mi deca se ljuljamo" (Državni posao)

[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 04.11.2015. u 12:44 GMT+1]
[ Beznadezan @ 04.11.2015. 13:57 ] @
Realno bez mobilnog nista drugo i ne mogu da radim osim da predajem u skoli. Bio sam na pregledu na opstoj praksi, culi su i sa onim obicnim slusalicama da mi krci u stomaku kad drndam telefon u ruci. U slucaju lap topa se cuje golim uvom, mogu jos samo da odem na ultrazvuk da bih dobio preciznije informacije. Jedini lek je izbegavanje zracenja.

Pitao sam urologe i oni su mi rekli da elektrosenzitivnost nije domen urologije vec da se obratim enokrinolozima ili nekome ko se razume u te stvari.

Ajde sto imam 26, nego sam prve simptome primetio jos sa 17 godina i to kada bih probao da ukljucim wireless na onom starom modelu telefona. Lepo cujem pucketanje i onda mi posle toga nestane potencija na nekoliko dana... Posle sam sa 19 imao probleme sa lap topom kada sam otisao da studiram, prvo sam koristio antenu koja se vec nalazi u njemu, pa sam je deinstalirao i prestao sa tim. Onda sam dve godine kasnije kupio onu kinesku antenu koju sam izbacivao napolje sa 5m dugackim usb kablom... To je smanjilo uticaj ali... Simptomi su najizrazeniji dok se uspostavlja veza ili kada je slaba pa se prekida.

E sad kao sto znamo iz iskustva tu antenu zaustavlja i slabi bilo kakva prepreka, kucni zid, drveni ram prozora, sto znaci da se energija lako apsorbuje...

Kada svega toga nema potencija mi funkcionise odlicno, tj. tako je bilo svih prethodnih godina. Radi se o maltene istoveremenom uticaju sto upucuje na nervni sistem?

Najgore je u vozu. Jednom sam okruzen sa desetak tih telefona osetio toliko ostre bolove u stomaku da sam morao da izadjem na prvoj stanici i sacekam sledeci voz koji je bio prazan. Pretpostavljam da je zracenje u vozu dodatno pojacano prvo zato sto su veze slabe pa telefoni zrace pojacano da bi ih uspostavili a drugo zato sto sada svi drndaju ju tjub, snimke, radi se o ogromnom protoku a ne kao nekad kada je bio uspeh otvoriti i forum na taj nacin.

Od nedavno sam poceo da se umotavam u deblji sloj alu folije pa mi to dosta pomaze. Isto je i sa posluzavnikom od nerdjajuceg celika koji nosim uvek sa sobom u torbi, kada ga postavim izmedju tela i necijeg telefona ne osecam simptome.
[ Miroslav Jeftić @ 04.11.2015. 14:28 ] @
[ Beznadezan @ 04.11.2015. 14:47 ] @
Sa tako necim mi mozda i ne treba potencija? ;) Ima ono nesto kao cock lock u sex sopovima ali nije to resenje... U Engleskoj se prodaju ove bokserice sa Faradejevim kavezom koje stite od steriliteta: https://wirelessarmour.co.uk/

Gde mogu u Beogradu da ih narucim, u nekoj apoteci, trznom centru? Nemam stalnu adresu na koju bi mi stigle.
[ gilopile @ 04.11.2015. 14:54 ] @
Ne mozes da porucis ako nemas adresu. Koliko vidim po tvom IP-u nalazis se na Vozdovcu, Riste Stefanovića 22, ako me ne vara moj IP lokator. Tako da daj tu adresu kada porucujes.
[ Beznadezan @ 04.11.2015. 14:59 ] @
E pa promasio si, ne samo da nisam na Vozdovcu vec sam trenutno jedno 200km daleko od Beograda. :)

Mene zanima da li bi mogli da naruce u nekom butiku i da stigne kod njih a ja samo da im platim troskove naknadno?
[ gilopile @ 04.11.2015. 15:09 ] @
E jbg, znao sam da ce da me izneveri ova naprava. Tresnuo sam je od patos sada....

Pa mozes, naravno u dogovoru sa tim ljudima. Sto da ne...

Tebe je motasra sto narucujes faradejev kavez za genitalije, ili?
Ma naruci na svoju adresu, pa kad donese postar, reci da je za prijatelja i gotovo.

Dok se ti nakanis da to narucis, spermatozoidi ima svi da ti lipsu, covece...
[ djoka_l @ 04.11.2015. 15:12 ] @
Ovo me podseti na onaj vic kada dva penzionera evociraju uspomene iz vojske, pa jedan kaže: "Sećaš se kako su nam stavljali brom u čaj. E, meni počelo da deluje!"
[ Beznadezan @ 04.11.2015. 15:20 ] @
Citat:
gilopile:
Tebe je motasra sto narucujes faradejev kavez za genitalije, ili?


Stiglo bi na adresu mojih roditelja a ja ne bih mogao da im objasnim zasto mi stizu bokserice a ne majica.

Nikome jos nisam rekao za ovaj problem. Kad me neko pita zasto ne koristim mobilni odgovorim da vise volim halo govornice, da je jeftinije, bolje se cuje... (sve to i stoji, ali...)
[ gilopile @ 04.11.2015. 15:27 ] @
Aha, ok. Vrlo nezgodno.

Trebalo bi da mozes u posti da uzmes pretinac ili kako se bese zvase, nesto kao tvoj pretinac na koji ce stici porudzbina i samo dodjes sa LK i podignes gace.
[ vladd @ 04.11.2015. 15:54 ] @
Ja bih rekao da je u pitanju specifican problem sa isijasom, pa treba preispitati na koji se nacin opterecivao lumbalni deo kicme.

Isijadikus refleksno odasilje probleme(blokira ili remeti vegetativni sistem u okolini), i bez muke moze da izazove i gastritis i impotenciju, uz jos par manifestacija, s tim sto nije obavezno da se pojave bas svi simptomi, i to prilicno otezava dijagostiku...da se pojave tri ii cetiri simptoma, lekari trenutno znaju, ali ako su jedan ili dva(a ja vidim da ima dva, krckanje u stomaku i impotencija), onda se traze dodatni dokazi, ili se luta...i optuzuje wireless..
[ dusanboss @ 04.11.2015. 16:39 ] @
Difinitivno ti treba dobar neurolog.

Kakav si lik Gile. Kako si se setio nakurnjaka
[ SlobaBgd @ 04.11.2015. 16:49 ] @
Citat:
gilopile:
E jbg, znao sam da ce da me izneveri ova naprava. Tresnuo sam je od patos sada....

I? Je l' ti se sad bolje diže?
Pitam zato što bi' i ja da tresnem ovu moju spravu, pa da ne prenagljujem ako nema selameta.
[ gilopile @ 04.11.2015. 17:03 ] @
^
Pa znas kako, od kada sam je tresnuo nekako mi je duzi i kruci. E sad, da li se tripujem ili je stvarno tako, jbmlga.

Kada pogasim sve telefone i wi-fi rutere po kuci , izvrsicu merenja nad stoletom pa cemo da vidimo kakvi su rezultati.


...u mog strica osam kobasica, sedam przi osmu strina drzi...
[ Svarog @ 04.11.2015. 17:06 ] @
Nisi nam dao kljucnu informaciju - fotografiju tvoje zene ! Mozda i ona ima udela u tvom problemu ?
[ DaliborP @ 04.11.2015. 17:25 ] @
Covek ocigledno ima problem, cemo to ismejavanje? Ja bi se slozio sa vladd-om da uzrok treba verovatno traziti negde druge.
[ dusanboss @ 05.11.2015. 00:14 ] @
Čovek je rekao da nije imao odnos još uvek. To dodatno komlikuje situaciju. Šta bi se vama motalo po glavi ? Ako imam problema sa 25 šta će biti posle 45 ?
Ne znam koliko je njegov problem vezan za Wi-Fi. Treba ići kod doktora sigurno. Po tome što govori uopšte nije naivno. I to kod jednog nego kod 5 ili 10 , znajući naše dokdore de njih ga verovatno i neće shvatiti ozbiljno.

Gile koju spravu si ti tresnuo od patos? .Ja moju ako tresnem o astal srušiću monitor od 32" sa njega

[ DaliborP @ 05.11.2015. 00:19 ] @
Da ti nisi i doktor? Posto se vec razumes u sve ostalo.
[ KrkaCiC @ 05.11.2015. 00:32 ] @
Citat:
gilopile:
...u mog strica osam kobasica, sedam przi osmu strina drzi...


Kebina pesma

Savetovao bih postavljacu teme,rasitaj se i nadji neku devojku slobodnijih shvatanja a koliko tolikog prijatnog izgleda koja bi uz neku nadoknadu volela da sa tobom ucestvuje u eksperimentisanju oko uticaja Wifi-ja po tebe i ljude uopste. Kad nju odradi,kako god da odradi,videce na cemu je

Ovako bez malo akcije nije vredno pomagati coveku
[ superbaka @ 05.11.2015. 12:31 ] @
'ajde batalite se zajebancije... liku je ocigledno potrebna pomoc psihijatra, a takve osobe uglavnom nisu ni svesne svog problema, niti prihvataju konstataciju putem interneta ili ljudi oko sebe... nije ni prvi niti poslednji koji se pojavio na ovom forumu, cak sta vise, neki ga jos uvek i uredjuju...
[ KrkaCiC @ 05.11.2015. 12:39 ] @
Ma lepo sam napisao,neka covek odradi neku "tetu" i onda ce videti kako stoje stvari, jao pao ili mio cio

On je ptica koja ne moze da leti,a nije probala da poleti,i tako ne moze

[ Beznadezan @ 05.11.2015. 13:04 ] @
Mozda je u pitanju neki proces na nervnom sistemu na koji wireless deluje kao inicijalna kapisla, po sistemu daljinskog upravljaca. Medjutim moja iskustva odgovaraju ovome o cemu se pise u studiji koju je postavio Dusanboss, bitna je duzina izlaganja jer kontinuirani bol se javi tek nakon nekoliko dana za lap topom ili tri sata pricanja bezicnim/mobilnim telefonom kao sto sam naveo.

Postoje dve varijante:

- U pitanju je elektrosenzitivnost. Prema statistici SZO 3-5% Evropljana je elektrosenzitivno, jos nije objasnjeno po cemu se oni razlikuju od ostalih i sta izaziva ovaj fenomen.

- Ruske studije kazu da su na zracenje osetljiva deca jer se celije jos formiraju, a ja sam prve simptome imao sa 17. Treba proveriti do koje godine se formira reproduktivni sistem i kako sve to funkcionise...

Danas sam se uspesno zastitio metalnim posluzavnikom u redu u posti, covek drnda smartfon na metar od mene a kod mene nema nikakvih simptoma. Onda proverim posluzavnik u torbi i vidim da je idealno postavljen, tacno uzduzno uz telo.

To pokazuje da je od ovoga moguce zastititi se, samo treba naci trajnije resenje.
[ Beznadezan @ 05.11.2015. 13:38 ] @
Eksperimente izvodim svaki dan hteo ne hteo, bas malopre na mestu gde sam sedeo osetim krcanje u donjem delu stomaka, ustanem i vidim da devojka iza mene drnda neku dasku za peglanje nalik na telefon. ;0 Bila je suprotno okrenuta sto znaci da nisam mogao nekim perifernim vidom da zakacim kako pomera ruke i sta radi na svom stolu.

Taj scenario mi je postao kao dobar dan. Najgore je u gradskom prevozu, dok se odvezem do bilo koje lokacije ostadoh uveliko bez one stvari, tako da slaba vajda od akcije nakon tog tretmana. :) Jedino da kupim auto ili idem peske...

Treba proveriti eksperimentalno koji materijali najbolje zaustavljaju wireless antenu. Telefonski signal se tesko zaustavlja pa ga verovatno zato ne osecam direktno, ali wireless, bukvalno cim ga neko pipne reagujem.

Na primer da se postave neki predmeti oko antene pa da se vidi kada je kakva veza...
[ KrkaCiC @ 05.11.2015. 14:07 ] @
Citat:
Beznadezan: Mozda je u pitanju neki proces na nervnom sistemu na koji wireless deluje kao inicijalna kapisla, po sistemu daljinskog upravljaca. Medjutim moja iskustva odgovaraju ovome o cemu se pise u studiji koju je postavio Dusanboss, bitna je duzina izlaganja jer kontinuirani bol se javi tek nakon nekoliko dana za lap topom ili tri sata pricanja bezicnim/mobilnim telefonom kao sto sam naveo.

Postoje dve varijante:

- U pitanju je elektrosenzitivnost. Prema statistici SZO 3-5% Evropljana je elektrosenzitivno, jos nije objasnjeno po cemu se oni razlikuju od ostalih i sta izaziva ovaj fenomen.

- Ruske studije kazu da su na zracenje osetljiva deca jer se celije jos formiraju, a ja sam prve simptome imao sa 17. Treba proveriti do koje godine se formira reproduktivni sistem i kako sve to funkcionise...

Danas sam se uspesno zastitio metalnim posluzavnikom u redu u posti, covek drnda smartfon na metar od mene a kod mene nema nikakvih simptoma. Onda proverim posluzavnik u torbi i vidim da je idealno postavljen, tacno uzduzno uz telo.

To pokazuje da je od ovoga moguce zastititi se, samo treba naci trajnije resenje.


Druze,iskreno,bas zbog ovoga imas 26 godina i no sex situation

Dakle,batali sve te gluposti,nadji devojku,tetu,fufu... nebitno
[ Beznadezan @ 05.11.2015. 14:19 ] @
To planiram vec godinu dana ali evo nikako da resim pitanje prevoza. :D Poceo sam svuda da idem peske... sada i nisam u Beogradu pa mi je dosta lakse da se snadjem

Inace ranije sam se non stop kretao u krugu dvojke, svaki dan prolazio kroz Knez Mihajlovu... Mozda sam tu i pokupio hipersenzitivnost o.O
[ dusanboss @ 06.11.2015. 00:01 ] @
Partnerka može da pomogne ali, ne mnogo. ukoliko ti ne možeš sam sa sobom i obiljem odredjenog sadržaja sa neta da uspostaviš i održiš erekciju, nećiš moći ni sa partnerkom. Pogotovo što je u pitanju prvi put u životu i očigledno prvi sex sa dotičnom osobom.
[ dusanboss @ 06.11.2015. 00:07 ] @
Citat:
DaliborP:
Da ti nisi i doktor? Posto se vec razumes u sve ostalo.

Nisam doktor i ne znam čemu pitanje ako je namenjeno meni. Ja sam lepo savetovao čoveka da ode kod doktora,nisam davo dijagnoze. Rekao sam da pazi kod koga ide i da proba sa više različtih iz iskustva koje imam sa našim doktorima. Jedan de je totalno nezaiteresovan da ti pomogne, drugi ne poseduje znanje. Pa čak i da je doktor vrhunski opet se oko bitnih stvari saziva konzilijum . Pet dobrih doktora razmišlja bolje nego jedan. I doktori su ljudi pa greše. Ukoliko posetiš par doktora mala je verovatnoća da će baš svi da pogreše.
[ Beznadezan @ 06.11.2015. 13:13 ] @
Dusanboss, doktori znaju za elektrosenzitivnost, svi saveti koje sam dobio se svode na jedan kratak i jasan: izbegavaj zracenje. Sad je na meni da smislim kreativne nacine kako cu da ga izbegnem. :D

Znaci, treba proveriti precizno: koja je debljina apsorpcije aluminijuma ili nekog drugog materijala za antenu i napraviti zastitu... Bas juce citam u novinama kako su pravili oklope srednjovekovni ratnici, prakticno za svaki deo tela su imali po neki deo koji se zasebno namesti, ukljucujuci i gvozdene rukavice...

Nije sve ovo tako crno, mozda bih da sam bio seksualno aktivan zakacio neki hepatitis pa bih gore prosao nego sa wirelessom, ima i gorih situacija od moje. :)

[Ovu poruku je menjao Beznadezan dana 06.11.2015. u 15:11 GMT+1]
[ Beznadezan @ 06.11.2015. 14:40 ] @
Ima bezbroj studija koje pokazuju da wifi unistava spermatozoide: http://www.examiner.com/articl...ure-causes-impotency-sterility

Mislim da bi ovaj engleski sorc trebalo svi da nabave, bez obzira da li su senzitivni ili ne. Danas je sve vise sterilnih muskaraca, za poslednjih deset godina broj se povecao deset puta...
[ Beznadezan @ 06.11.2015. 16:33 ] @
Hebote, sto vise citam ove tekstove sve se vise prepadam http://doznajemo.com/2014/11/2...vaju-rak-leukemiju-glavobolje/

Dodaje da je “naučna činjenica da radiovalovi na površini jednog centimentra blokiraju cirkulaciju krvi, disanje, balans temperature i vode u tijelu, koncentraciju albumina i šećera u cerebro-kičmenoj tečnosti…”

“Čak i elektromagnetno polje na nivou od samo 1/100.000 kojem smo izloženi pri upotrebi mobitela ometaju ćelijske procese i uzrokuju poremećaj DNA, proteina, neurona i proces oksidacije. Uprkos tome, dozvolili smo da se elektrozagađenost razvije do nezamislivih dimenzija”, saopćio je profesor Johansson.


[ SlobaBgd @ 06.11.2015. 17:11 ] @
A ti samo čitaj i traži takve tekstove, umesto da prcaš nešto.
[ Beznadezan @ 06.11.2015. 17:21 ] @
Pa devojke su u ovoj situaciji nemoguca misija. Znaci ostaju mi samo matorke iz oglasa. :)
[ gilopile @ 06.11.2015. 17:26 ] @
Pa to, iscepi neki milfacu i ima da se preporodis.
[ dusanboss @ 07.11.2015. 00:51 ] @
Postoji dobara mogućnost da ti je sve na psihičkoj bazi. Pogotovo sad kad si pomenuo hepatitis. Pokazuješ znake hipohondriji. Da li opšte znaš kako se hep c ili b širi.
Čak i ako imaš nezaštićen seks sa zarženom osobom verovatnoća da ćeš se zaraziti je možda manja nego kod odlaska kod zubara ili tetoviranja. Da bi se prene hep sexualnim putem mora da krvariš i ti i partnerka. Tako da bi to treba da bude poprilično uvrnut seks. Pa čak i ako se zaraziš ne znači da ćeš razvit hroničan oblik bolesti.
Većina ljudi bude nekad u životu zaražena hepatitisom a da to ni ne primeti.

I ja sam za MILF varijantu. Ove klinke mogu još gore srranje u glavi da ti naprave.
[ Beznadezan @ 29.03.2016. 13:10 ] @
Resio sam ovaj problem krajnje efikasno wireless armour boksericama, sad mogu i lap top da odenem za pojas nista ne osecam. Mislim da bi svako ko radi sa wirelessom trebalo da ih nabavi https://wirelessarmour.co.uk/buy-now/

[Ovu poruku je menjao Beznadezan dana 29.03.2016. u 18:03 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Beznadezan dana 29.03.2016. u 18:03 GMT+1]
[ Drezden @ 24.01.2017. 15:39 ] @
Sad su utvrdili da elektrozagadjenje izaziva i epidemiju dijabetesa shirom sveta, endokrini disbalans, povecava kortizol-glavni izvor stresa, smanjuje melatonin, testosteron...kanceri svuda u porastu, samo sida u opadanju :D Ode sve u plm...

Ovoj civilizaciji preti propast ako neko nesto ne preduzme u sledecih 20 god, u Japanu do 2060. po sadasnjim prognozama opstaju samo penzioneri

Oko 2040. ce isplivati na povrsinu sav besmisao kapitalizma, jedno potencijalno resenje je Li-Fi internet iz sijalica kojim bi mogla da budu pokrivena industrijska postrojenja i zgrade, kao i otvorene povrsine u nocnim uslovima...

Sto se tice mobilne telefonije, ne nazire joj se lepa buducnost.



[Ovu poruku je menjao Drezden dana 25.01.2017. u 17:30 GMT+1]