[ ib.kroki @ 04.11.2015. 22:29 ] @
U Win 10 imam više korisnika i korisnik A ima nekoliko FTP podešavanja u total commanderu.
Ista podešavanja potrebna su korisniku B. Da li je moguće da korisnik A izveze FTP podešavanja, a korisnik B uveza ista kod sebe?
[ Shadowed @ 04.11.2015. 22:38 ] @
Kopiraj fajl c:\Users\KorisnikA\AppData\Roaming\GHISLER\wcx_ftp.ini u c:\Users\KorisnikB\AppData\Roaming\GHISLER
[ ib.kroki @ 04.11.2015. 22:44 ] @
Hvala!
[ calexx @ 05.11.2015. 08:29 ] @
Fajl može da se nalazi i u Total Commander folderu jer već dugo kod instalacije može da se bira gde će. Ili je bar tako bilo, kod mene ne postoji taj folder u AppData/Roaming.

Ja sam iskopirao one *.bar, *.br2 i par *.ini fajlova u rezervni folder i kad god i gde god instaliram TC, samo ih iskopiram i sve je isto svuda.
[ ib.kroki @ 05.11.2015. 16:36 ] @
Ja sam uspeo sa uputstvom koje je postavio @Shadowed.
[ Shadowed @ 05.11.2015. 17:34 ] @
Citat:
calexx:
Fajl može da se nalazi i u Total Commander folderu jer već dugo kod instalacije može da se bira gde će. Ili je bar tako bilo, kod mene ne postoji taj folder u AppData/Roaming.

Ja sam iskopirao one *.bar, *.br2 i par *.ini fajlova u rezervni folder i kad god i gde god instaliram TC, samo ih iskopiram i sve je isto svuda.

Mogu biti druge lokacije ali su ove daleko najcesce pa sam pojednostavio. Da ih nije bilo tamo, nasli bismo ih :)
Te fajlove svakako uvek mozes otvoriti iz samog TC-a preko Configuration > Change settings files directly.