[ boriskn @ 18.11.2015. 17:50 ] @
Pomoc, danas mi je nestao sky germany, dreambox 7020, spanci, holandjani....rade ali svaba, nema. Ima li nekakvih novosti, na lyngsat, kingofsat frekvencije, koliko vidim nisu menjane? Hvala unapred
[ Zeusplus @ 18.11.2015. 18:00 ] @
Sve je u redu sa Švabama, problem je do tebe ili odakle dobivaš.
[ boriskn @ 18.11.2015. 18:28 ] @
Hmm, The service doesen`t currently send a signal, ili could not be found...znaci dreambox 7020 Si na enigmi 1, cudi me sto spanci i ostali uredno rade, skenirao sve (satelit, transpondere....) nista, da nema astre pa bi zakljucio da je do LNB-a, inace antena je fixna sa 4 standardna satelita (0.8, 13, 16, 19.2 ). Nemam pojma sta je, do juce normalno radilo. Ipak veliko hvala na odgovoru.Sta je do mene, stvarno pojma nemam.
[ juann @ 18.11.2015. 21:20 ] @
Citat:
boriskn:
Pomoc, danas mi je nestao sky germany, dreambox 7020, spanci, holandjani....rade ali svaba, nema. Ima li nekakvih novosti, na lyngsat, kingofsat frekvencije, koliko vidim nisu menjane? Hvala unapred

"Švabe" prešle na DVBS2 što bi značilo da ih više ne možeš gledati sa 7020 već samo sa nekim od HD risivera.
[ boriskn @ 19.11.2015. 09:37 ] @
Uh, mamu im...., pretpostavio sam ali...svabe, dabog da...hvala mnogo druze na odgovoru.
[ liverpool_fan @ 19.11.2015. 16:19 ] @
imas HD resivere i za 50 ak evra pa uzivaj
[ gilopile @ 19.11.2015. 16:26 ] @
Yep, imas jeftini Alma S1800, izadje manje od 50eur, a vrsice ti posao odlicno.
[ boriskn @ 19.11.2015. 19:37 ] @
OK ljudi, veoma kvalitetni odgovori, nema sta moram uzeti HD ali...Dreambox 7020 Si (barem za mene) je legenda i legenda polako odumire. Hteo bi ponovno DM ali su skupi, uz cenu, citao sam da novi hardware-i od DM-a ne podrzavaju Open Image (da se tako izrazim). Necu iz principa da kupujem jeftino a i nemam nesto puno love. Ipak, volim to i nije mi zao a moram odvojiti 250-350 eurica. Ne zelim da otvaram temu sta kupiti, ali nekako me VU+ Duo privlaci. Ili neki slican, znaci na osnovu love neka srednja, visa klasa ili samo srednja. DM otpada upravo zbog "cackanja" oko image-a. E sada ako je neko voljan da da, neku sugestiju bio bi zahvalan a ako moderatori skontaju da ponavljam temu koja je vec bila, slazem se da se obrise full tema. Nadam se da nece, volim pitati a istina je jedna, kad udje mora da zaboli.
[ juann @ 19.11.2015. 21:50 ] @
Vu Solo SE V2 ili Vu Solo 2 moja topla preporuka, prvi je oko 200€ a drugi oko 280, normalno govorim o original risiverima.
[ boriskn @ 20.11.2015. 18:03 ] @
Citat:
juann: Vu Solo SE V2 ili Vu Solo 2 moja topla preporuka, prvi je oko 200€ a drugi oko 280, normalno govorim o original risiverima.


Sto kaze Bora Djordjevic: Veliko, velko Hvala, svima...Odrezao sam, Vu Solo SE V2 cca. 225.00 CHF (famoznih svajcaraca), nema se sta cekati, a polovinom decembra, videcemo dali sam se sjeb`o. Neka admini ne zamere.
[ boriskn @ 04.01.2016. 09:30 ] @
Pozdrav,
Dobio (kupio) Vu Solo SE V2, prve impresije, skroz O.K., neko moje misljenje. Nakon DM 7020 Si, svemirski brod, mislim u uporedbi sa DM 7020 Si. Toplo preporucujem za one ljubitelje satelitske i IPTV koji nisu ultra profesionalci. Nekih malih nedostataka (na prvu), ima, Bez prednjeg display-a, 2 USB-a ali samo na zadnjoj strani, nema mesta za HardDisc, samo externi...ostalo sve BO sto kazu doktori. I ovi nedostaci su za mene potpuno zanemarljivi. Podrska, extra, flash image, vrlo jednostavna i brza. Promena kanala, kao i DM < 1 sekunde...itd. Smatrao sam da trebam izneti neko svoje misljenje, ako neko bude u slicnom problemu, kao sto sam bio i sam, a problem sam definitivno rijesio na nasem (ovom) forumu.
Sve najbolje u 2016.