[ spavach @ 22.11.2015. 11:10 ] @
Pozdrav ljudi.Imam android nižeg platnog razreda,Lenovo A369i i jako me je nervirao jer mi je jeo bateriju a rom od 512mb je redovno zakucavao.I sve je to trajalo dok slučajno nisam(tragajući za rešenjem)naleteo na program APUS Launcher.Instalirao sam ga i odličan je.Fon mi je brz ko da imam 1gb rama,a sama tema i ikonice su jako interesantne i sve baš sve je ubrzano.Baterija mi duplo više traje.
Čak sam skinuo i APUS browser i prezadovoljan sam i sa njim.Dakle toplo ga preporučujem za sve nas koji imamo malo slabije mašine.Pozdrav svima!
[ Hackman @ 22.11.2015. 17:02 ] @
Meni je nelogično kako launcher može da smanji trošenje baterije, ne razumem
logiku zna se za šta služi launcher, samo pitam.
[ maksim123 @ 22.11.2015. 17:50 ] @
Meni telefon samo još sporiji sa tim launcherom :(
[ spavach @ 23.11.2015. 12:15 ] @
Meni je brži.A Fejsu ne pristupam preko aplikacije,nego preko APUS browsera i učita ga brže od kompa.Nema onog blokiranja i tako nekih stvari koje nas čine nervoznim ;)
[ vinted @ 23.11.2015. 15:20 ] @
spavach je u pravu da ovaj luncer može da poboljša rad telefona i produži trajanje baterije samo zato što nije samo luncer, već u sebi ima ugradjen neki svoj booster/čistać koji radi u kombinaciji sa njim, pa se to sve tako manifestuje.
@maksim123
možda kod tebe ova aplikacija usporava rad telefona zato što ti već neka druga instalirana aplikacija pravi problem u kombinaciji sa ovom pa ti se to dešava.
[ spavach @ 24.11.2015. 11:11 ] @
Baš tako.Meni je u paketu sa Apus launcherom stigla aplikacija super booster a na početnom ekranu nalazi se ikonica Apus Boost,pipnes je,kao ja sada i meni je oslobodila 124mb rama.
Poz ljudi!