[ kavi @ 23.11.2015. 09:06 ] @
Pozdrav svima!
Na svom hp laptopu sam nakon instalacije WINDOWS 7 krenuo da odradim klasican update, ne bi li povukao sve sto je potrebno od drajvera i ostalih fajlova, medjutim, Check for updates nikada se nije zaustavio. Traje satima i satima, da ga ostavim trajalo bi i danima, ali on nista ne pronalazi. Citao sam po raznim stranicama i pokusavao sve moguce, ne uspevam u tome. Radio opet reinstalaciju Win7, medjutim, nista.

Nadam se korisnim odgovorima i hvala unapred.
[ Seyokiller @ 23.11.2015. 21:09 ] @
Da li je Windows legalan ili piratski ?

[ anon142305 @ 23.11.2015. 21:22 ] @
Pa posto je pokretac teme student, naslucuje se odgovor :)

Jel postoji neki off-line update za Win 7, mozda bi to bilo adekvatno resenje?
Ili da se nabavi najnovija verzija tog operativnog sistema, sa vec ukljucenim zakrpama?
[ kavi @ 24.11.2015. 06:53 ] @
haha, nisam vise student, davno je to bilo..ali stoji da je verzija piratska.

Instalirao sam win 7 (SP1) Ultimate, drugi put probao i Home Basic, u nadi da je tu mozda resenje, medjutim, nista. Pronasao sam na microsoft stranici update pack.ove pa sam instalirao i tako ali i dalje nije promenilo cinjenicu da ne mogu uraditi normalno update, pogotovo zbog svog hardvera, danas sutra...
Nisam znao da postoji i tako kompletno upakovana verzija sa pack.ovima, to fino zvuci..
[ iculibrk @ 24.11.2015. 07:18 ] @
Da li si probao ovaj alat sa microsoft-ovog sajta? Koja resenja si probao?
[ anon142305 @ 24.11.2015. 07:21 ] @
Citat:
kavi:
Nisam znao da postoji i tako kompletno upakovana verzija sa pack.ovima, to fino zvuci..

Ne znam ni ja (otud znak pitanja), ali pretpostavljam da se moze naci tamo gde si nabavio Windows...
[ kavi @ 28.11.2015. 11:44 ] @
Ljudi, probao sam svaki moguci toolkit i troubleshooter nadjen na netu, preko Command prompt-a probao x solucija koje sam pronalazio na netu ali nista(oko 20 solucija). Stopiranje win upd service, brisanje njegovog update foldera pa ponovno startovanje..i nista.. Krajnje resenje mi je bilo instalacija windows 10 i sve normalno funkcionise, odma odradio update..
Pozz i hvala na pomoci :)