[ MHC DHT @ 01.12.2015. 21:30 ] @
Da li mozda neko zna za sta se koristi noz ovakvog oblika ?

[ VlaK @ 01.12.2015. 21:43 ] @
Nož sa viljuškom. Ima ih raznih vrsta i oblika. Za sir, za voće...


[ gilopile @ 01.12.2015. 21:49 ] @
Upravo to. Odrezes, bocnes i bacis na tiganj, tanjir...
[ dusanboss @ 02.12.2015. 01:21 ] @
Citat:
Upravo to. Odrezes, bocnes i bacis na tiganj, tanjir...


Ili dirktno u usta
[ gilopile @ 02.12.2015. 07:58 ] @
Tako to biva. Malo na tanjir, malo u grlo :)


Cudi me kako pokretac teme nije video te nozeve kako demonstriraju oni na teleshop-u. Vrtelo se godinama u svim mogucim terminima i kanalima :) Hvala Bogu, pa sada redje mozes videti te gluposti sto prodaju...Ali to je vec posebna tema, ko pada na te reklame...:D

Za samo 999RSD dobijate, ne dve serpe, nego tri, a ko se javi u narednih pola sata, dobija na poklon i 3 poklopca. Ziva istina...Boze me sacuvaj!
[ Java Beograd @ 02.12.2015. 08:02 ] @
Citat:
gilopile: Za samo 999RSD dobijate, ne dve serpe, nego tri, a ko se javi u narednih pola sata, dobija na poklon i 3 poklopca. Ziva istina...Boze me sacuvaj!
Ali Džone, to nije sve ! Ako pozovete u narednih dvadeset minuta, dobićete potpuno besplatno, ne jednu nego dve univerzalne magične krpe !
[ gilopile @ 02.12.2015. 08:07 ] @
Krpe koje se istope kada ih operes u ves masini i nestanu.

Da mi sve te proizvode koje reklamiraju na telesop-u daju besplatno i plate postarinu, ne bih uzeo. :)
[ MHC DHT @ 02.12.2015. 16:38 ] @
Citat:
gilopile: Cudi me kako pokretac teme nije video te nozeve....Vrtelo se godinama .....Za samo 999RSD ..


@Dragane,
Pokretac teme ne gleda i ne bavi se takvim TELE-sop njesrama, makar to davali za NULA dinara.

Noz sam nasao na BUV za par dinara.

Iznenadio me oblik noza i zbog toga sam pitao cemu sluzi.

pOz

[ gilopile @ 02.12.2015. 16:52 ] @
I ne treba da gledas, Robi. Prodaju sve samo smece, a za `poklon` dobijes jos jedan komad smeca. I onaj ko nazove najbrze, e i on dobije gratis jos jedan komad nekog smeca.

Buvljak konza, svega se nadje...

Pozz!
[ MHC DHT @ 02.12.2015. 17:22 ] @
Citat:
gilopile: a za `poklon` dobijes jos jedan komad smeca. I onaj ko nazove najbrze, e i on dobije gratis jos jedan komad nekog smeca.


Upravo tako,

Ufff, kakvo je to ispiranje mozga sa pretpostavkom da su gledaoci totalni dehhbili, ma strasno.

pOz

(Dragane, posalji adresu u pp, nemoj da vrhunska zica za lemljenje ceka, ceka, i ceka :) )
[ gilopile @ 02.12.2015. 17:38 ] @
Da, da, neverovatno. Imaju oni neku racunicu i upravo ciljaju na tu grupu naivnih i priglupih ljudi. Pa ne znam koliko treba mozdanih celija da mi zagine da i sam padnem na te rekllame. Koja dileja i izmisli tako te nepotrepstine, nije mi jasno. Nekakvi silikonski poklopci sa serpe...Neko maznuo 10 tona silikona i ne zna sta ce sa njim, pa poceo da jede gowvna i proizvodi tako te neke gluposti.

Znaci, gledam i cudim se i proizvodjacu tog smeca, preko tih prezentera, pa sve do krajnjeg kupca i veliki upitnik mi iznad tintare.


Jaooo, pa milion onih gluposti za skidanje kg, od preparata pa do onih sprava za vezbanje. Znaci, ima ih milion. Videli ljudi da budale kupuju svasta, pa samo izmisljaju te sprave.

Mislim se, prestani da zderes i smrsaces, majke ti ga. Zderu za petoro, a kao smsrace za mesec dana 20kg ako mlatara sa onim ruckama...ccc. Ono, preskoci jedan obrok, digni guzicetinu, pa u setnju, lagano trcanje...bilo sta i smrsaces najzdravije. Ne moram biti dr Phil, ja to znam. A i Phill je posebna prica/sorta + publika koja neprestano mlati glavom u znak podrske neverovatnim savetima doktora. LOL. Idiotizam zivi.


[Ovu poruku je menjao gilopile dana 02.12.2015. u 18:50 GMT+1]
[ VlaK @ 02.12.2015. 21:24 ] @
Sve pratim ovu temu da vidim hoće li neko dati još neki odgovor na početno pitanje. Ali tema ode u tele šopove i neke doktore. Svi pljujete po njima a znate i kako se zovu. Idiotizam, kao što kolega gilopile reče, a sve znate o tome. Kakav doktor, kavi bakrači.
[ dusanboss @ 02.12.2015. 23:49 ] @
Ima gomila smeća mada ima i dobrih stvari. Ako se sećate prvog telešopa kod nas. Bio je mislim na RTS1,onaj nemac sa mindjušom je reklamirao belo Börner rendo (super secko). Ćale ga naručio tad, evo i dan dans seče ko lud. Stvarno je kvalitet neverovatan.
[ MHC DHT @ 03.12.2015. 05:16 ] @
Evo, sad cu da primenim vas "user manual" i da proverim noz na ovome:

[ gilopile @ 03.12.2015. 07:12 ] @
@VlaK, ma ok. Ne gledam ja tog Phila da bih pokupio i usvojio neki koristan savet, nego sto sebe uhvatim da buljim nepomicno sa otvorenim ustima u neverici sta taj covek prica i koji pristup ima.

Dobro, jeste da smo otisli u zeci offf, ali je sve receno u par prvih postova o nozu, pa mozemo malo i da skrenemo sa tame :)

Phil :D :D..:D

P.S. Necu vise, Izvinjavam se.

PP.S MHC DHT, samo cepaj! :) Ja bih bocnuo taj sir ( ako je mocarela ), pa suvo meso i ljutu papricicu. Nema dalje...



[ branko tod @ 03.12.2015. 08:03 ] @


Sa obzirom da je počeo post molim samo ovakve slike
[ branko tod @ 03.12.2015. 08:14 ] @


Nož za paradajz

http://bestchefkitchenknives.c...mato-knife-gourmet-forked-tip/
[ BB308 @ 04.12.2015. 19:48 ] @
Ovde u Fr ih koriste za sireve. U restoranu, na platou sa sirevima imas otprilike iste takve nozeve.Poz.
[ 9a2us @ 22.02.2018. 05:37 ] @
za pod rebra
[ flighter_022 @ 24.05.2018. 13:34 ] @
Ovakvi noževi mogu dobro da se upotrebe protiv bučnih komšija... mnogo boli a ne udje preduboko da usmrti. Yeyanje na stranu sada, mi ga koristimo kada se u tiganju prži meso, da se prevrne.