[ srdjan777 @ 02.04.2004. 14:44 ] @
Treba mi neki program za upisivanje nota na notni sistem i da to mogu da preslusam, ev. snimim. Dakle neki jednostavan program. Probao sam sa Cakewalk Pro Audio 9.03, ali mi je suvise komplikovano. Treba mi neki skroz jednostavan i mali program. Ako neko zna zahvaljujem se unapred!
[ MissPiggy:) @ 02.04.2004. 16:14 ] @
Probaj programe kao sto su Sibelius ili Finale. Relativno su jednostavni za koriscenje, naravno, nakon sto procitas pravila za koriscenje. :)) Mozes da napravis modifikacije sto se tice razlicitih instrumenata, kao i da uradis automatsku transkripciju za pojedine instrumente. Mozes cak i da aranziras za citav orkestar. :)

Za pocetak predlazem da pokusas da osnovnim programima, i da vidis da li ti odgovaraju. U svakom slucaju, Sibelius Professional ima mnogo vise mogucnosti, ali vjerujem da ces i sam vidjeti prednosti/minuse.

Takodje, sa profesionalnom verzijom Sibelius-a imas mogucnost da izdajes svoje aranzmane. Predlazem da odes kod distributera i pitas ih za demonstraciju.

MissPiggy:)
[ MissPiggy:) @ 03.04.2004. 10:39 ] @
Srdjanje, nista te ne zaustavlja da skidas demo verziju svaka dva-tri mjeseca. :)

Sto se tice crack verzija, vec pitas drugo pitanje, i skreces sa teme, pa bih ti predlozila da pogledas sljedeci link: http://www.elitesecurity.org/forum/37 i pri vrh strane mozes da nadjes sljedece:

'Ovo NIJE servis za traženje CRACKOVA i SERIJSKIH BROJEVA za programe. Za to koristite search engine, a takve poruke će biti obrisane. Ukoliko želite SAMI da crackujete neki program i treba vam pomoć oko toga, dobrodošli ste i nadamo se da ćemo zajedno naučiti nešto novo.'

Ako ti treba objasnjenje, pitanje je vec pitano, Tema: 'Zasto se brisu postovi?', Forum: Predlozi i pitanja

http://www.elitesecurity.org/tema/48294



MissPiggy:)

[ momsab @ 05.04.2004. 17:43 ] @
Probao sam jednom prilikom besplatan program ANVIL Studio, koji sam našao na download.com. Solidan program, radi lepo to upisivanje nota i slušanje šta si napisao.
[ Nidza11 @ 27.07.2005. 19:15 ] @
Pre par godina sam video neki program, mislima da se zove FINALE 2000. Probj a to da nadjes.
[ vindic8or @ 28.07.2005. 16:28 ] @
da ti si to pre par godina video, a tada je trebalo i da odgovoris u ovaj prastari topic.
[ ton_majstor @ 29.07.2005. 09:39 ] @
Ma bre, kolega... ES-Flashback je ČUDO!

hahahahhahaha!
[ urghee @ 20.08.2005. 22:53 ] @
Guitar pro.
[ chomi_ns @ 21.08.2005. 13:41 ] @
Probaj FINALE 2004 (ili bilo koju verziju FINALA). Note se lako i brzo unose (Speedy entry tool) preko numericke tastature. Potrebno je malo vremena da se snadjes u programu i udjes u fazon al' kad to prebrodis ...