[ milos 2 @ 19.03.2016. 10:26 ] @
Pozdrav,

Interesuje me da li je moguce koristiti unifon aplikaciju sa inostranom SIM karticom? Idem na duze vreme u inostranstvo, i da ne bih ka Srbiji skuplje placao razgovore, uzeo sam dodatnu liniju i povezao je na unifon, medjutim prilikom aktivacije trazi da ukucam broj telefona, a fiksira mi pozivni broj drzave koju odaberem, a mogu da odaberem samo srbiju i bosnu i hercegovinu, pa me zanima da li je moguce koristiti aplikaciju sa stranim brojem, ili samo jednim od ova dva?

hvala u napred
[ jablan @ 19.03.2016. 15:07 ] @
Ja koristim Unifon u telefonu sa stranom karticom. Ne sećam se kako je tekao proces aktivacije.
[ milos 2 @ 20.03.2016. 10:00 ] @
Da, konacno su mi objasnili iz SBB-a da mogu da obrisem predefinisani poziv na broj, hvala.
[ madamov @ 20.03.2016. 10:02 ] @
Jeste, koristio u Švajcarskoj nedavno.
[ madamov @ 06.08.2016. 11:36 ] @
Citat:
jablan:
Ja koristim Unifon u telefonu sa stranom karticom. Ne sećam se kako je tekao proces aktivacije.


Pošto prođoh ponovo u Grčkoj i to sa data karticom, a pre toga i u Sloveniji, ako verifikacioni kod nikako neće da stigne na strani broj, može se uneti onaj od domaćeg telefona iako je sa njega već verifikovana aplikacija. Dakle, aktivirate internet na novom telefonu, instalirate Unifon, a onda prilikom aktivacije unesete domaći broj. Kod će stići u SMS-u na domaći telefon, ali će da radi kada se unese na stranom telefonu.