[ stex_pb @ 21.03.2016. 16:32 ] @
Pozdrav, skoro sam uzeo u MTS Lumio 550, na postpaid, od prvog dana javio se problem da telefon ne moze da uhvati 4G, vec se konektuje na Edge, pa na HSDPA i kad treba da prebaci na LTE telfon izgubi skroz mrezu i tako 10 sekundi i onda iz pocetka u krug. Kada prebacim samo na 3G onda radi normalno.

Zvao sam MTS ali oni i dalje ne znaju trenutno o cemu se radi i postavljaju neka glupa pitanja tipa da li sam siguran da imam 4G na telefonu... i tako vec 10 dana ne znaju sta je. Da li ste se susretali sa ovim problemcicem s obzirom da je 4G noviji kod nas ili cu morati na kraju da zamenim telefon u garanciji.

Inace ovo mi je druga Lumia 550 ovog meseca, prva koju sam uzeo bila je neispravna nova. Odmah su je zamenili.
[ pedja78 @ 10.10.2016. 19:21 ] @
Citat:
stex_pb: Pozdrav, skoro sam uzeo u MTS Lumio 550, na postpaid, od prvog dana javio se problem da telefon ne moze da uhvati 4G, vec se konektuje na Edge, pa na HSDPA i kad treba da prebaci na LTE telfon izgubi skroz mrezu i tako 10 sekundi i onda iz pocetka u krug. Kada prebacim samo na 3G onda radi normalno.

Zvao sam MTS ali oni i dalje ne znaju trenutno o cemu se radi i postavljaju neka glupa pitanja tipa da li sam siguran da imam 4G na telefonu... i tako vec 10 dana ne znaju sta je. Da li ste se susretali sa ovim problemcicem s obzirom da je 4G noviji kod nas ili cu morati na kraju da zamenim telefon u garanciji.

Inace ovo mi je druga Lumia 550 ovog meseca, prva koju sam uzeo bila je neispravna nova. Odmah su je zamenili.




Imam apsolutno isti problem. Da li si resio to pitanje? :)