[ snipa @ 04.04.2004. 14:29 ] @
preporucite neki dobar caffe menadzer ... probao sam Antamedia Internet Caffe, ali bih da probam jos neki pre nego sto se odlucim za kupovinu ...
hvala i pozdrav
[ vujke @ 05.04.2004. 21:11 ] @
Moram reci da je tesko naci program koji moze da zadovolji sve kriterijume.
Ukoliko je zasticen od korisnika, onda nije od zaposlenog na kasi (kapiras problem) i obrnuto.
Kod mene sam isprobao nekoliko i nijedan ne zadovoljava sve. Do sada sam probao i cybercafe i antamediju, ali oba su prilicno busna.
Trenutno testiram cafe suite pa cu videti kako ce se pokazati.

[ Dobberman @ 06.05.2005. 18:43 ] @
Cao, shto se tice Antamedijinog Internet Caffe-a, na osnovu mog skromnog iskustva mogu ti reci da je mnogo dobar i jednostavan za upotrebu a pri tom ima dosta opcija, ne znam koju si verziju istog probao ali meni se licno mnogo svidja!!!!
[ Dobberman @ 06.05.2005. 21:36 ] @
Ali, uvek ima ono ali, a pro po onoga shto je vujke rekao i antamedijin "caffe" ima mana, do dushe probao sam dosta stvari koje sam pokupio ovde na [es] forumima, ali do sada nishta nije upalilo, jeste ranije, ali je nash admin uchio na greshkama!!!
Nadam se da sam ti bar malo pomogao!!!!!!
[ podroom @ 06.06.2014. 12:04 ] @
Probaj HandyCafe, besplatan je i odlican . Ja ga koristim vec nekoliko godina i prezadovoljan sam. Naravno ima poneku manu ali nista ozbiljno.
Edit: Sad videh da sam "malo" okasnio :)
[ since1986BC @ 06.06.2014. 14:18 ] @
:) A i taj program bajat. Ne kapiram kako je moguce da se program ne azurira citave 4 godine.
Jest on radi vama posao i mozda vam je po volji taj neki njegov interfejs ali da li je moguce da autor nije ispeglao ni jednu gresku u medjuvremenu.
[ podroom @ 13.06.2014. 09:01 ] @
Verovatno je tako zato sto je program besplatan. Najavljena je nova verzija prosle jeseni ali nista od tada.