[ teslijanac @ 09.04.2016. 17:42 ] @
Kao sto je u naslovu pomenuto hteo bih da pravim audio pojacalo, sa mikserom i efektima (hall, reverb, itd) ali nemogu da nadjem neke seme sa svim tim, pa ako neko ima slobodno neka postavi.
Inace klavijatura je YAMAHA PSR-E233 ( ima samo džek za izlaz zvuka, za pedalu, i MIDI konektore ).
E sad je bi na taj mikser dodao i ulaz za mikrofon, i da ima taj ulaz sve te efekte. Moram jos da vidim koje bi mu zvucnike nabacio (koje snage).
[ zeoN_Rider @ 09.04.2016. 17:46 ] @
Gledaj da to pazariš fabričko, ne da te odgovaram al' to je ipak malo veći zahvat.
[ teslijanac @ 09.04.2016. 19:20 ] @
Pa dobro ako to mnogo novca izadje ok, ali ja bi to takvo nesto da sklopim bas me interesuje to, jel nema mozda neka sema (makar za svaki deo posebno) za te "filtere" ili sta je to vec (za hall i reverb efect) i neki pojacavac, i neki mikser pre pojacavaca, i to onda sve sklopim u celinu?
I mene bas interesuju ti efekti kao na svadbama, kad pevaci pevaju, kao neki echo da je ubacen, i zvuk klavijature i u njihov glas (ne znam dal je to taj hall i reverb efekt, ako nije ispravite me)
[ zeoN_Rider @ 09.04.2016. 19:40 ] @
Zaludan pos'o.
[ krgo @ 09.04.2016. 21:48 ] @
Prodaj tu igračku, dodaj pare što bi potrošio na mikser i kupi krštenu klavijaturu koja će imati efekte koje tražiš.
[ zeoN_Rider @ 09.04.2016. 21:56 ] @
Citat:
krgo kupi krštenu klavijaturu koja će imati efekte koje tražiš.


E ovo se zove glas razuma.
[ teslijanac @ 10.04.2016. 06:46 ] @


Jel ima sema za ovako nesto?