[ petarta @ 10.04.2016. 19:41 ] @
Da li neko ima iskustvo sa SYGIC navigaciom za android. Postoji GPS Navigation i Car Navigation, kakva je razlika izmedju ove dve i da li je licenca za jedan ili vise uredjaja?
U autu mi je Android multimedija na koju moze da se instalira, ali koja od ove dve?
[ moknarb @ 10.04.2016. 19:52 ] @
Sygic sam kupio pre tri godine na akciji, za 20 evra trajna licenca i mape Evrope + Rusija.
Licenca važi za tri uređaja, i prenosiva je (ako obrišete jednu od tri instalacije opet je možete instalirati na nekom od uređaja).
Sygic koristi tom tom mape za auto navigaciju i here za kamione.
Mape se redovno ažuriraju ali nisu na nivou mapa nekih zapadnoevropskih zemalja.
Reko bi da su tom tom preciznije od here u Beogradu a u unutrašnjosti su here preciznije. Ovo je više subjektivno viđenje, ne mogu 100% da tvrdim.
U suštini, vredi tih 20 evra.
[ petarta @ 10.04.2016. 19:58 ] @
A koju si ti kupio od ove dve; GPS Navigation ili Car Navigation? Kakva je razlika?
[ moknarb @ 10.04.2016. 20:07 ] @
Kada sam ja kupovao, nije bilo car navigacije tako da ne mogu reći razliku. Gledajući na sajtu sygica, rekao bi da je suštinski ista sem softvera koji ti omogućava konekciju na auto displej?
Možda grešim, nisam imao priliku da je probam i tačno navedem razliku.
[ petarta @ 10.04.2016. 20:18 ] @
I cene. Razlika je i u ceni ova Car je skuplja...
[ moknarb @ 10.04.2016. 20:24 ] @
Često prave akcije sa velikim popustima. Ja sam jednu takvu iskoristio.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 10.04.2016. 21:08 ] @
Ja po navici koristim Here, ali kad god mi se Here spuca ili ne snalazi, upalim Sygic.
Car nav ima dodatnu podršku za auto display, a ne znam da li jedna licenca pokriva obe aplikacije. Ako imaš auto sa podrškom za MirrorLink ili sličan standard, onda uzmi tu verziju, u suprotnom će ti i obični Sygic raditi posao.
[ petarta @ 10.04.2016. 21:36 ] @
Imam u autu uredjaj sa SmartLink-om. Nisam uspeo da prebacim navigaciju (Sygic Car Navigation) na displej. E sada mozda je zbog toga sto ovaj soft podrzava MirrorLink....
Koliko cesto licencirani soft nadogradjuje mape? Javi li se poruka da su dostupne nove mape?