[ Boban312 @ 24.05.2016. 07:01 ] @
Imam problem u autoskoli, kada instaliram samo jednu licnu kartu staru ili novu znaci onu iz 2014 i pre ili onu posle sve radi ok, ali cim instaliram obe licne karte desava se sledece... Kada preko internet explorer-a pristupam servisi.euprava.gov.rs/autoskole/prijava i idem prijavi se putem elektronskog sertifikata onda krecu problemi, insert smart card a kartica ubacena u citac, nakon 2 3 klika na cancel prodje i izbaci sertifikate i radi ok, ali evo kako napreduju dani dosli je da otvara posle 15 20 puta, pa ako neko ima resenje bilo bi dobro... Hvala unapred
[ Predrag Supurovic @ 24.05.2016. 07:26 ] @
Rešenje: za svaku vrstu kartice poseban računar.
[ Boban312 @ 24.05.2016. 18:06 ] @
E mnogo si mi ti pa pametan, zadrzi tu pamet za sebe
[ jorganwd @ 26.05.2016. 12:59 ] @
Neki drugi browser?
[ blaki @ 15.10.2016. 17:39 ] @
Citat:
Boban312: Imam problem u autoskoli, kada instaliram samo jednu licnu kartu staru ili novu znaci onu iz 2014 i pre ili onu posle sve radi ok, ali cim instaliram obe licne karte desava se sledece... Kada preko internet explorer-a pristupam servisi.euprava.gov.rs/autoskole/prijava i idem prijavi se putem elektronskog sertifikata onda krecu problemi, insert smart card a kartica ubacena u citac, nakon 2 3 klika na cancel prodje i izbaci sertifikate i radi ok, ali evo kako napreduju dani dosli je da otvara posle 15 20 puta, pa ako neko ima resenje bilo bi dobro... Hvala unapred


Verovatno si vec nasao resenje. Slucajno sada videh ovu temu i rekao bih da je tu jednostavno u pitanju kesiranje stranica browsera (pamti istoriju prethodno ubacene kartice) pa uslovno receno "ocekuje" to isto. Probaj pre nego sto ubacis karticu da obrises prethodno istoriju svih podataka u browseru.

Ovde imas uputstvo kako:

https://support.microsoft.com/...r-view-delete-browsing-history