[ Zaki80 @ 10.06.2016. 18:59 ] @
Pomoc. Pokusavam narezati MP3 za kola alibezuspesno. Probao sam sa pocevsi od nera, cdxburnera itd itd ali neuspesno. Naime narezivanje se u principu zavrsi na racunaru i kada zelim da proverim jel narezano nema nista na CD. Neznam u cemu je problem.
[ anon142305 @ 10.06.2016. 22:45 ] @
Daj odgovore na nekoliko pitanja.

1. Kako to mislis da u principu nareze? Jel nareze ili ne?
Sta ti kaze program, da li je narezivanje uspesno zavrseno ili daje neku gresku?
Ako daje gresku, koju?

2. Da li MP3 narezujes kao MP3 (DATA DISK) ili kao CDA (AUDIO DISK)?
Ljudi znaju da pogrese prilikom kopiranja audio diska na kompjuter (ne moze sa COPY/PASTE), mozda je to ovde problem?

3. Jesi li probao nesto drugo da narezes, da se vidi da li je do rezaca?
[ Zaki80 @ 11.06.2016. 07:21 ] @
Racunar pokrene narezivanje i sve ide do 100% bez problema gresku nikakvu ne izbacuje.
MP3 nareyujem kao data disk a ne ka cda jer mi treba u kolima. A u njima cita MP3.
[ calexx @ 11.06.2016. 09:12 ] @
Gde proveravaš da li je narezano, u rezaču ili kolima? Da li si proverio na nekom trećem uređaju jer često i sam rezač ima problema sa čitanjem iako dobro nareže? Da li si skoro rezao još nešto, možda je rezač ispustio beli dim? ;) Da li se na samom disku vidi da je nešto urađeno? Koje diskove koristiš, plejeri u kolima umeju da budu probirljivi?
Pitanja do sutra. ;)
[ Zaki80 @ 11.06.2016. 10:13 ] @
Na disku se ne vidi da je rezano ali to sam vise puta radio i na desktopu i na laptopu i ista stvar se desava i pre sam imao ovakvih problema ali sam uspevao da narezem zato i postavljam ovakvo pitanje rezem na najmanjim brzinama 8 ili 10x. Ali nista pokusacu jos koji put sa raznim programima za narezivanje pa cu videti.
[ Lacika.1991 @ 11.06.2016. 19:40 ] @
pazi ako si narezao "do čepa" onda ni nećeš videti da je narezivano,ako si od 700mb narezao 350mb onda vidiš na pola razliku u boji..no otom potom to nije bitno,nego što mene zanima je da li posle narezivanja program odradi verifikaciju?