[ Admin32 @ 19.07.2016. 11:45 ] @
Koliko znam, teme vezane za ovu firmu aktuelne su više od 4. godine, jedino što znam jeste da su u stečaju i na drugim forumima sam nedavno zaključio kao "da rade", ali kada odem na njihov sajt, više nemaju ni cenovnike niti imaju ponudu kanala, sajt im deluje zapušteno. Pa me zanima sledeće:

1. Da li oni funkcionišu, ili se gase?
2. Da li im je neko našao cenovnik?
3. Bio bih vrlo zahvalan ako bih saznao nešto više o njihovoj saradnji sa korisnicima, koliko su odgovorni i pouzdani.
4. Koliko još ima zgrada kod kojih ima optičko čvorište, a da im optika još uvek nije uvedena (područije blokova 44, 70 itd.)?
[ calexx @ 19.07.2016. 13:11 ] @
Koliko znam, u stečaju su, ne primaju nove korisnike možda i par godina pa zato i nema cenovnika, stari korisnici polako odlaze jer se često dešava da nešto ne radi. Teoretski možda nekoga i prikače ako u istoj zgradi neko otkaže ali uglavnom ko je dobio, dobio, ko nije najverovatnije više neće.
[ Admin32 @ 28.07.2016. 09:56 ] @
Hvala na odgovorima. Moram da priznam da je stvarno bezveze to što je optika postavljena ispred mnogih zgrada, a u samu zgradu nije uopšte uvedena (kao što je to slučaj sa mojom), pa je infrastruktura ostala neiskorišćena. Ko bi znao koliko će vremena potrajati sa tim stečajem, možda bi bilo dobro da ih neko kupi.
[ DusanSukovic @ 18.08.2016. 00:38 ] @
Ulagali ljudi u pogresnu politicku partiju, pa im se obilo od glavu..