[ pekan0001 @ 13.08.2016. 13:19 ] @
Hocu prvo sve da vas pozdravim cestitam onima koji su dobili i pozelim srece onima koji treba da dobiju .
Izcitao sam skoro sve Uhhhhhh....
Prvo i osnovno oni koji na bilo koji nacin zele da obeshrabre ove divne ljude mislim da im nije mesto ovde ...to su oni koji se i u realnom zivotu tako ponasaju ljubomorni i licemerni.
Ali necu se njima opterecivati......
Nov sam na forumu tek sada skupljam papire znam samo da mi je pra baba bila bugarka i njeni roditelji bugari
baba po majci .... majka bugarka otac srbin
moja majka otac srbin, majka polu bugarka ...sto dokazujem izvodima umrlicama vencanicama i mojim izvodom da sve povezem
cekam stari dokumen moje pra babe .... zivela u jugoistocnu srbiju mesto,, topli dol,, bugarski naravno ... e posle predat.
Moje pitanje bi glasilo gde se dokumenti stari nalaze za mesto topli dol..... Bosilegrad opstina ili crkvene knjige.
Imam praijatelje pa da nebi gubili vreme i tamo ih uputio . Hocu da prilozim i stari dokumen koji potvrdjuje da je bugarka nadam se da ima i nacionalnost ako pak nema potvrdicu vencanicama tu ima .

Jos nesto da vas ohrabrim za sada netreba bugarski .... ja sam zvao ambasadu iz Beograda psto zivim i radim u BG pa cu tu da cekam drazvlajnstvo pa koliko potraje . Bolje ikad nego nikad ...... i ako su nekad govorili braca bugari to zaista i jesu hvala im sto nam omugcise da i to sto nam je ostalo od zivota provedemo normalno barem se nesekiram za decu upece
veliki pozdrav .