[ Flacko @ 20.08.2016. 17:00 ] @
Moze li mi neko pomoci da nadjem knjigu CCNA Routing and Switching Complete Study Guide Exam 200-125?
[ Aleksandar Đokić @ 20.08.2016. 19:51 ] @
Nema pdf-ova, samo epub. Ja sam skidao pre neki dan za ICND2 200-105, posto treba da obnavljam.
[ NikoVazan @ 11.09.2016. 22:15 ] @
@Aleksandar Đokić
Zasto bi obnavljao CCNA? Zasto, na primer, ne bi polozio CCNP switching exam i tako obnovio CCNA i bio na prvoj trecini do posedovanja CCNP certificata?

[ FilipK @ 18.12.2016. 17:35 ] @
NikoVazan je dao sobar savet :). I nije slucajno rekao da spremite Switch jer je jedno tri puta laksi od Routa :).
Generalno, mislim da izmene nisu ogromne. Dakle pogledajte koje su izmene u ispitima. Onda skinite Odoma ili Lammlea, ili najbolje oba za stariji ispit, pa razliku ispeglajte po forumima i raznim sajtovima. Koliko ja znam ubacili su BGP sad u CCNA lol, ali osnove samo, mislim da treba da znate uposteno kako radi BGP, sta su atributi, sta je AS best path i slicno, a od komandi mislim da traze samo proste neighbor komande, nista od menjanja atributa i slicnog...
Ako vam treba literatura i pomoc oko CCNA, cimajte slobodno, jos mi je sveze :)
[ boss074 @ 16.04.2017. 21:53 ] @
@FilipK Pošto krajem meseca planiram da krenem na kurs CCNA - da li možeš da daš neke instrukcije, šta kako, šta koristiti za učenje, koje simulatore, literaturu? Pretpostavljam da neće toga manjkati ni na kursu, ali bih voleo da krenem malo da se informišem i uputim u materiju. Ako imaš nešto možeš i na mail da mi pustiš. Hvala unapred!
[ neopravdano_odsutan @ 07.01.2019. 14:10 ] @
Pozdrav

Da li neko ima ovu knjigu "CCNA Routing and Switching 200-125 Official Cert Guide", autor: Wendell Odom ???

Ako moze link da mi posalje gdje da skinem, nebitan je format knjige.
[ bachi @ 07.01.2019. 14:24 ] @
http://gen.lib.rus.ec/
[ anon70939 @ 07.01.2019. 15:17 ] @
vidim ima i na rutracker
[ neopravdano_odsutan @ 08.01.2019. 14:49 ] @


Svaka ti cast, zahvaljujem se od srca na nesebicnom dijeljenju informacija, stranica je odlicna!!!!

Malo sam bio zbunjen sa ovom "knjigom" (CCNA Routing and Switching 200-125 Official Cert Guide Library byWendell Odom). U biti ovo nije knjiga, nego je set (paket) od dvije knjige, i taj paket ima svoj ISBN broj, i naravno svaka od te dvije knjige u setu ima svoj ISBN. Dakle imamo 2 knjige ukupno u paketu, a 3 ISBN broja. Svaka knjiga se moze kupiti i zasebno.


[ neopravdano_odsutan @ 08.01.2019. 14:50 ] @
Citat:
CoyoteKG:
vidim ima i na rutracker


jel moguce kako koristiti rutracker na kojem drugom jeziku, osim ruskog. Ne mogu da se snadjem nikako :-)

Ili je jedina opcija koristenje googleTranslate-a (npr. Chrome Extenzija), pa da prevodi na engleski.