[ Sava @ 21.08.2016. 08:54 ] @
Imam instaliran Viber na telefonu starije generacije i na računaru. Ponavlja mi se situacija da kod jednog pokretanja na računaru Viber zatraži ukucavanje koda. To ne bi bilo strašno da se tom prilikom ne pogubi kompletna istorija prepiske! To je jako loše jer pogubite i neka imena i telefone onih koji nisu u vašem telefonskom imeniku. Juče se stvar ponavlja na isti način s tim što je sada Viber uradio mnogo gore pa pobrisao i sve kontakte! Naglašavam da ništa nisam petljao ni po telefonu ni po računaru tako da je sve bilo isto kao i prethodnog dana kada je sve radilo normalno. Problem sam delimično rešio tako što sam deinstalirao Viber na oba uređaja pa ponovo insalirao tako da sada imam bar kontakte. Ima li neko ideju šta bi moglo da bude u pitanju i kako to sprečiti ubuduće? Naglasio sam da imam stari telefon (Samsung ACE 5830) pa mi je palo na pamet da se možda u međuvremenu pojavila neka nova verzija softwarea na serveru koju moj telefon ne podržava, ali mi je to opet malo verovatno.