[ jovanpetrov @ 28.08.2016. 11:04 ] @
Na lap topu "packard bell EasyNote TE69KB series" originalno je bio instaliran Windows 8. Ja sam izvršio reinstalaciju na windows 7 Ultimate 64 bita i sve je normalno radilo .Kasnije nakon nove reinstalacije Windowsa nastaje problem sa reprodukcijom videa. Naime nakon puštanja bilo kog video materijala ( sa različitim plajerima) reprodukcija ide usporeno otprilike sa pola brzine. Jedino na VLC plejeru brzina je normalna, ali video "zastajkuje" a slika je kao pretvorena u crtež. Takodje ne mogu gledati D3 GO kod SBB-a, gde mi javlja ".Došlo je do greške, kod=54 (Unable to create drawing surface for rendering)." Kontaktirao sa korisnički servis i rečeno mi je da apdejtujem drajvere grafike. Kompletno sam reinstalirao Widows i skinuo drajvere sa oficijalnog sajta, ali problem nisam rešio. Naveo sam ova dve situacije jer mi se čini da ista stvar pravi problem. Inače Yu Tube gledam normalno bez problema.
[ rdragan79 @ 28.08.2016. 11:31 ] @
Ne mozes pokrenuti D3go i da ti je VLC player ukljucen tj. dovoljno je samo da je pokrenut i nece d3 go raditi.

edit: pogresio sam sa vlc je greska ... code=53 (Screen capture error).

Ne znam sta moze biti problem kod tebe
[ jovanpetrov @ 20.09.2016. 16:56 ] @
Dali je moguće da niko nezna šta bi moglo biti?