[ shonnex @ 21.09.2016. 19:41 ] @
dakle ljudi moji, sta mi stari dobri korisnici ikoma da radimo kad se proda sbbu?
deru samo tako.... ajmo da vidimo sta nam je ciniti
[ test1234 @ 21.09.2016. 20:42 ] @
Jel zato nema više arene na Ikomu ?
[ shonnex @ 21.09.2016. 21:45 ] @
ima arene, bar kod mene, ja koristim paket tel3.... nego skeniram ja dvb-t2 kad ono opusteno free arene svih 5 valjda (ja to ne gledam) i vecina pinkovih kanala!
[ calexx @ 22.09.2016. 05:13 ] @
Opušteno fraj do kraja oktobra. Ako i to ostane. A kada to ukinu i SBB ukine Arene, ostaješ bez njih ali ćeš da imaš SK.
[ Sceka @ 22.09.2016. 11:14 ] @
Ne verujem da ce bilo sta da se promeni. Tako je makar bilo kad su kupili Beogrid. Nista se nije promenilo u ponudi niti korisnicima, i dan danas.


Pozdrav!
[ calexx @ 22.09.2016. 14:20 ] @
Mislio sam na fraj arene na dvb-t2 što će da se plaća od novembra a inače mi je čudna varijanta da ih neko na Ikomu ima sada.
[ shonnex @ 22.09.2016. 14:57 ] @
Citat:
calexx:
Opušteno fraj do kraja oktobra. Ako i to ostane. A kada to ukinu i SBB ukine Arene, ostaješ bez njih ali ćeš da imaš SK.

pa istina, al na svu srecu sport me ne zanima:D to je bas problem ljubiteljima fudbala jbg, nisam znao da je probni period na dvb-t2, al ok je to, bice tu gomila zakljucanih kanala!
[ shonnex @ 22.09.2016. 14:59 ] @
Citat:
Sceka:
Ne verujem da ce bilo sta da se promeni. Tako je makar bilo kad su kupili Beogrid. Nista se nije promenilo u ponudi niti korisnicima, i dan danas.


Pozdrav!

e to mi se svidja, uplasih se da ce da nabiju bezobrazne cene kao sto sbb i ima! jos samo da mi ne diraju onu karticu za skremblovane programe i bice ok. A jedino cemu se radujem sto nesposobni ikom nije nikako uspeo da uradi to su SIP podesavanja za telefoniju:D