[ igormil @ 26.09.2016. 16:19 ] @
Kod jednog mog poznanika na XP-u,kada otvori Google na Mozili Firexof pojavi mu se prozor na kome piše "Ova veza nie sigurna".POdesio sam vreme i datum i pokušao nov adobe flash player da instaliram ali bezuspešno.U jednom momentu je proradio ali posle opet ista priča.Do čega je problem da li neko zna?Verovatno mu ne gine Win 7 ili 8,XP je već istorija.

Igor
[ SASA M. @ 27.09.2016. 01:52 ] @
Da li si probao da vratish FF na default vrednosti? Da li u drugim pretrazivacima radi normalno? Neki put antivirus blokira povezivanje. Nadji u podesavanjima i iskljuci da ne skenira "encrypted connectins".
[ igormil @ 27.09.2016. 22:27 ] @
IE i Chrome rade normalno.Pokušao sam i sa default vrednostima i ista stvar.Nisam skenirao sistem možda se zavukao neki virus.
[ igormil @ 27.09.2016. 22:31 ] @
Citat:
SASA M.:
Da li si probao da vratish FF na default vrednosti? Da li u drugim pretrazivacima radi normalno? Neki put antivirus blokira povezivanje. Nadji u podesavanjima i iskljuci da ne skenira "encrypted connectins".

A gde se nalazi to podešavanje u Avastu?
[ SASA M. @ 28.09.2016. 18:43 ] @
Ne znam gde je u Avast-u retko sam ga koristio, probaj da iskljucis privremeno Avast, da vidish da li je do njega. Takodje, da li si probao da starujes ff sa iskljucenim add-on?
[ igormil @ 30.09.2016. 20:28 ] @
Čovek mi je rekao da se ne mučim i da mu instalioram WIN7.Tako sam i uradio i sve je naravno sada ok.
Hvala Sale na pomoći,imaću ovo u vidu ubuduće što si mi napisao.
Pozdrav i hvala na pomoći.