[ stevan99 @ 05.12.2016. 16:06 ] @
Pozdrav
Korisitm google chrome vec par godina i navikao sam se na njega, ali u zadnjih godinu dana sam instalirao novi windows bar 10 puta jer mi se javlja isti problem posle nekog vremena. Naime svaki put kada koristim chrome svakih 15-tak minuta mi se CEO racunar zablokira i ne mogu da radim nista, zaledi se slika, i ja onda moram da cekam 1,2 min da se odbaguje. Ja obicno kliknem ctrl+alt+del pa kad otvori (za 1,2 min) znam da je odbagovao. Ovo mi se desava samo na ovom racunaru iako sam mnogo puta dizao novi windows. Nije bitna stranica ili da li nesto skida, NEBITNO to se desi. To mi se desava SAMO u kada koristim chrome, svi ostali programo i zahtevne igrice rade kao sat. Ne znam sta vise da radim pa se vama obracam za pomoc.
Hvala unapred

[Ovu poruku je menjao stevan99 dana 05.12.2016. u 17:53 GMT+1]
[ plus_minus @ 05.12.2016. 17:46 ] @
Koristi firefox. Pa kad izađe naredna verzija chrome browsera, daj mu šansu ponovo. I tako teraj ff nadalje dok se ovo ne opasulji.
Opera je isto 5ranye kao i chrome, isti engine trči u pozaidni. U međuvremenu probaj da onseposobiš/uključiš hardware acceleration u chrome-u, možda je do toga.
[ Zoran Milovanovic @ 05.12.2016. 21:04 ] @
Imao sam prilike da vidim takav problem. U pitanju je bila neka nesrecna ekstenzija, tako da kreni odatle.
[ stevan99 @ 05.12.2016. 21:33 ] @
Probacu oba pa cu da vidim je je prestalo.
Hvala
[ stevan99 @ 06.12.2016. 08:03 ] @
Nista se nije desilo, i dalje zabada.
[ iglig @ 06.12.2016. 13:57 ] @
Upao si u crnu rupu "Možda je ovo a možda i nije". Da ne bi gubio dragoceno vreme warpuj se uz FF ili probaj Chrome na nekom Linuxu i teraj dalje. Možda ćeš pronaći rešenje za dva sata a možda ni za mesec dana debugovanja, za tu količinu uloženog vremena možeš da kupiš drugi komp i podesiš sistem na kome je minimalna verovatnoća da će se bug ponoviti. Ako se ponašanje ponovi onda traži grešku u nečemu na šta si ti delovao.
Ili nemoj, tvoje navike, tvoj život.
[ plus_minus @ 07.12.2016. 14:46 ] @
[ stevan99 @ 07.12.2016. 16:24 ] @
a da je do toga bilo bi lako, imam 12 gb rama 3x4 na 1600mhz ddr3 dual chanel
[ Whitesnake @ 06.01.2017. 17:19 ] @
Pozdrav ljudi,ja imam problem sa Chrome-om,ništa neće da mi pusti online da gledam,ni na jednom jedinom sajtu,a do nedavno sam to mogao bez problema svugde :( .
Naravno,isključen mi je ADBlockPlus,instaliran najnoviji Adobe Flash Player,sve je valjda po protokolu...Ali se na svakom online sajtu pojavljuje uglavnom bag koji ćete videti u prilogu,postaviću sličicu!

Svima puno hvala unapred na odgovorima!
Pozdrav!